Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én tényleg túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én tényleg túlreagálom?

Figyelt kérdés
A párom kicsit kevesebb, mint egy éve levelezgetni kezdett egy nővel. Amikor tudatosult bennem, hogy ez egy számomra eddig ismeretlen valaki, rákérdeztem. Ő azt mondta, barát, messze lakik, távoli rokon. Egy ideig nem gondoltam, hogy ebben bármi is lehet, de egyszer csak azt vettem észre, hogy jelszóval levédett fórumokat (email,fb) amit eddig nem. Itt azért már kezdtem furcsán nézni, és mondtam neki, hogy ez így engem zavar, aláássa a bizalmamat. Kértem, hogy zárja rövidre, az elmúlt egy évben nem is egyszer, és valamennyiszer meg is ígérte, de valahogy mindig kibukott, hogy továbbra is folyik a dolog a hátam mögött. Mintha nem ismerném, akivel több, mint tíz éve együtt élek, mert közben pedig eljátssza a szerető társat, apát. Szerintetek olyan nagy dolgot kértem ezzel, hogy fejezze be? Csak azt szajkózza, hogy ne korlátozzam, mi az, hogy ultimátumot adok neki. Én viszont egyre rosszabbul érzem magam emiatt, úgy gondolom, nem tiszteli az érzéseimet, a kapcsolatunkat. Két gyerekünk van, negyvenes pár vagyunk. Segítsetek, légyszi, ti mit tennétek?

2021. ápr. 26. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén, ez nekem is aggályos lenne. Mert ha egy 10+ éves barátságról lenne szó, akkor azt mondom, rendben van. De így, hogy egy éve ismeri. Mégis mi a fenéről tudnak levelezni egy majdnem vadidegennel?
2021. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Érzelmileg megcsal valószínűleg.
2021. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És sajnos nem érti, hogy ez nekem ugyanolyan fájdalmas. Jó ég tudja, miről levelezgetnek, szerintem a férjem sztorizgat, az nagyon megy neki, ismerem erről az oldaláról.

Köszönöm szépen a válaszotokat!

2021. ápr. 26. 20:28
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Szexchat ilyesmi, lelkizés, azért nem láthatod.
2021. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nekem is ezek fordulnak meg a fejemben, és az vesse rám az első követ, akinek nem. Ő mégsem érti, mi ezzel a bajom.
2021. ápr. 26. 20:38
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy rajtad kívül nincs senkije és neki ez egy szelep amin kiengedi a gőzt.
2021. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez is benne van a pakliban, de miért kell titokban, a hátam mögött? Vannak barátai, azokkal is levelezget, nyilván azzal semmi gondom, előbb ismerte őket, mint engem.
2021. ápr. 26. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Mással nővel kavar,ez van.Még az lehetne,hogy miután elmondta,hogy távoli rokon,te mégis féltékenykedtél a "rokonára" és emiatt használ titkos jelszót,de írtad,hogy akkor még nem volt gyanús,úgyhogy ez kilőve.
2021. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Hasonlóban voltam. Ott konkrétan rólam panaszkodott a drágám, egy-egy veszekedés után engem beszéltek ki... Meg a tipik kepkuldes, mit csinálnál velem, ha ott lennék szexchatek...
2021. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem reagálod túl. Az ilyen levelezgetést tettek követik.
2021. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!