Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőnek nincs kedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőnek nincs kedve szexelni, mert fáradt, mit szólna hozzá, ha ezt a szöveget elmondanám neki az ágyban?

Figyelt kérdés
Fáradtnak tűnsz... mintha nem a régi volnál! Hol van a tűz? Hova lett a mindig sóvár régi láz...? Az a régi égi láz... amivel beléptél, s megszerettelek?
2021. ápr. 27. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondana, hogy "Édes, szeretnék aludni, majd holnap".
2021. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oké.
2021. ápr. 27. 18:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert neked mindig van kedved? Sose vagy faradt?

Felizgatod rendesen, kielegited? Vagy a neki is 10 perce volt tipus vagy?

2021. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem lehet azon érteni, hogy fáradt?

Lehozhatod a csillagokat az égből, mondhatsz neki ilyen nevetséges monológot is, ha egyszerűen nincs kedve.

Miért kell erőltetni?

Ha elmúlt a "tűz" a fogalmazásod szerint, akkor szépen hagyd ott, de semmiképpen ne erőltess rá semmit.

A nem, az nem. Meg lehet érteni szerintem...

2021. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Egy jót nevetnèk ha ilyet mondana nekem a párom:)) aztán megcsókolnám és elfordulnèk aludni.
2021. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Savlekotő ***** válasza:
52%
Fáradtság egy dolog,de aki hónapokig fáradt a másikhoz ott már van probléma más is..
2021. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De maga a szöveg jó?
2021. ápr. 27. 18:38
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nevetséges a szöveg is, és az is, hogy valakinek ilyen az eszébe jut és komolyan is gondolja...
2021. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem,mert bármilyen szöveget mondhatsz ha nincs tűz nem egy szövegtől fog fel lobbanni.. Nem aludni kell hazajárni hónapokig,és a másik nem feltétlenül vezényszóra programozható szexjátékszer
2021. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A szöveget nem én találtam ki:


[link]

2021. ápr. 27. 18:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!