Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod,ha az exeddel cseszegetne ok nélkül folyamatosan féltékeny lenne,úgy hogy már több éve nem is beszélsz az exeddel?

Figyelt kérdés
Az exemmel már vagy 3 éve nem beszéltem,mi 2 éve vagyunk együtt,soha semmi okot nem adtam arra,hogy féltékeny legyen rá.Akkor vajon miért csinálja?Már kérdeztem tőle,de nem tud rá választ adni,csak annyit hogy egyszerüen idegesíti.Nem is ismeri,nem is találkozott vele és nem sem igazán beszéltem,beszélek róla.Ha valami nem tetszik neki,akkor felhozza,hogy persze bezzeg az exednek megcsináltad,bezzeg az exed így meg úgy,Nem értem,mert fogalma sincs hogy az exemmel hogyan áltünk,nem utolsó sorban hiába mondom neki,hogy sokkal jobban érzem magam vele mint az exemmel és hogy semmivel nem kap tölem kevesebbet mint az ex.Az exem lépett le es azt mondja ha nem lép le,akkor most is vele lennék és nem vele.Hogy ő csak potlék meg ilyenek.Tény hogy az exem akarta,hogy vége legyen,de én elég hamar túl tettem magam ezen a dolgon,amikor elkezdtünk ismerkedni,én az exemen már hómapok óta túl tettem magam.Ha itt könyörögne vagy könyörgött volna se akartam volna semmit már.Egyszerüen nem értem mire jó ez?Miért nem veszi észre,hogy ezzel teszi tönkre a kettőnk dogát?
2021. ápr. 28. 07:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
ÉN már régen kidpbtam volna, ha ilyen idióta!
2021. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát így sok értelme nincs a kapcsolatnak.
2021. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Ok nélkül senki sem cseszeget.
2021. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Megmondod neki, hogy ha még egyszer szóba hozza az exedet akkor végeztetek és tartsd is magad a szavadhoz.
2021. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Ok nélkül senki sem cseszeget."


Pedig hidd el sajnos ok nélkül.Szerinted ha nem beszélek az exemmel évek óta és nem is beszélek róla,akkor mi az ok?

2021. ápr. 28. 08:04
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Ha nem ismeri az exedet, akkor nyilván csak tőled tudhat róla, ergo azok alapján vonja le a következtetéseket, amiket meséltél róla. Mivel írod, hogy az ex hagyott el, lehet, hogy úgy sikerült ezt tálalnod a jelenlegi párod felé, hogy azt hiheti, te még maradni akartál a kapcsolatban. Ezt fordítja le magában úgy, hogy ő csak pótlék számodra.


Üljetek le és nagyon komolyan hozd értésére, hogy ezzel már a kapcsolatotokat veszélyezteti és ha nem tudja lezárni magában vagy uralkodni magán az exre való féltékenységén, akkor lezárod ezt a kapcsolatot, mert így nincs értelme folytatni. Fontos, hogy ezt ne csak egy veszekedés alkalmával hozzávágd, hanem tényleg ültesd le és nyomatékosítsd, hogy emiatt már nem érzed jól magad a kapcsolatban.

2021. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Csak az első 4 sort olvastam el. Ha az igaz, akkor egyértelműen nem a te sarad, te nem provokálod a párodat, hanem ő vetít ki valami sérelmet, komplexust az exedre.

#4-nél finomabb eszközt javaslok, valami jobb hangulatban beszéljétek meg. Te legyél laza, kedves, de nagyon visszafogott, ha ő indulattal is beszél. Mutasd be, hogy te nem hecceled őt az exeddel. Ha tagadja, akkor kérdezd meg miért gondolja ezt. Ha nem látja be, akkor alkalmazd #4-et.

2021. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Bizalom nélkül nincs értelme egy párkapcsolatnak.
2021. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen nők, akik ok nélkül féltékenyek a volt barátnőkre, sőt, mèg azokra is akikkel csak beszélő viszonyban voltál. Konkretan a legjobb barátnőm ilyen és minden hèten megy a sèrtegetès, 6 évvel ezelőtti dolgok felhányása, persze a fiú nem tett semmit, mèg csak másra sem pillant, csak tűr.

Nem tudok más magyarázatot, mint hogy 0 érzelmi intelligenciájuk van és túl sok idejük agyalni a semmin.

Teljesen kiábrándító lehet, én nő vagyok de nem tudnám ezt hosszú távon elviselni.

Ülj le vele komolyan beszélgetni, és adj neki ultimátumot. Mond,hogy telejsen elrontja a kapcsolatot ezzel és elüldöz, ha nem fejezi be te tènyleg lèpsz.

Más megoldást nem tudok, esetleg egy pszichológust neki.

2021. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a legnagyobb félelme, hogy az ex füttyent, és te szaladsz vissza hozzá. Ezt abból gondolhatja, hogy az ex szakított veled. Az is lehet, hogy magát nem tartja olyan vonzónak, nincs elég önbizalma, és emiatt kering ekörül folyamatosan. A megoldás csak az, ha nem kerülöd a témát, hanem beszélgettek. Elmondod neki többször, hogy túl vagy rajta, nem pótléknak vagy vele, nem ő a szamár stb. Ha ezek után nem változik a viselkedése, mondd meg neki, hogy nem folytatod így tovább, mert megmérgezi a kapcsolatotokat a bizalmatlanságával.
2021. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!