Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna ha a párotok sűrűn tenné a melleitekkel ?

Figyelt kérdés
Együtt vagytok otthon, mindenki a maga dolgát teszi, és a pasid odahív magához, szó nélkül felhajtja a ruhád és elkezdi simogatni és csókolni a melled, de ez csak 1 2 perc és utána mindenki csinálja a dolgát tovább. És ez többször előfordul.
2021. ápr. 28. 21:37
 1/10 adam553 válasza:
82%
Lehet odáig van érte, nem tudom a méretet, de lehet mell függő nem?
2021. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

16 éve vagyunk együtt, de ha netán ő nem jön oda e célból hozzám akkor én megyek oda felhúzott felsővel és nyomom a szájába a mellem.

Nekünk ez természetes.

2021. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok. De a pontozásotokból ítélve nektek nem.

Kinek a pap....😀

2021. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Szokása
2021. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen. Számomra kellemetlen, ha ott fognak meg, ezért max. szex közben engedném, így random nem.


A fenék és a nemi szerv fogdosásával nincs bajom, szóval ha a fenekemet simizné, az még okés lenne.

2021. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek is szokása. Nem kifejezetten zavar, de ha már elegem van belőle akkor rászólok és kész.
2021. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2# nalunk is ez van. En is siman tokon simogatom
2021. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Ha nem szex a folytatása, ne akarjon felizgatni.
2021. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Élmény lehet egy még a szexben is kontrollmániás nővel együtt élni...:D

Most ezt fog meg, nem ma, csak holnap, azt ide tedd, amazt meg oda, de csak jövő hét, ma este nem, 2 nap múlva lehet, de csak fél órát, ne vacakolj már, mit tökölsz annyit, gyorsabban, lassabban, most itt, most ott, fel, le, fel, le...............

2021. ápr. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem ez pl nem tetszene.


Egyreszt fizikailag engem ez nem indít be de ez még csak részletkérdés.


Viszont ha éppen csinálom a dolgom nem szeretem ha megzavarnak, ok nélkül. Pedig nem vagyok prűd.

2021. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!