Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha ez lenne nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha ez lenne nap mint nap?

Figyelt kérdés

Semmi mást nem látok barátnőm kezében csak a mobilt amikor itthon van. Eszik iszik fürdik és már a kezében is van. Napi 3 4 órát, de mikor olyan helyzet adódik egyből azzal jön nincs ideje semmire.


De ugyanakkor sérelmezi hogy csak egymás mellett élünk, mikor kérdeztem hogy mégis mit tegyek meg minek mondjak bármit is ha neked a mobilon kívül nem létezik más?- erre nem volt válasza.


Nem tudom mit tehetnèk?- mert úgy érzem h minek lépjek ha őt ennyire nem érdekli semmi


2021. ápr. 30. 08:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Én a helyedbe azért mégiscsak lépnék, egy próbát megér. Ha van időd, és azt látod, hogy ő is ráér, mert bőszen a telefonját nyomkodja, akkor mondd neki, hogy csináljatok valamit, nézzetek filmet, vagy menjetek el valahova sétálni vagy mittudomén, csak robbants el a telefon mellől.
2021. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Baratom a kocsiban kivette a kezembol a telot es egyszeruen kidobta az ablakon menet kozben.

Aztan vett ujat. :D

Neki ennyi boven eleg volt es megerte hogy akkor es ott betegyen.

2021. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hagyd el.
2021. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
*Es ugye egy szot nem szolt csak vezetett. Megfogta kidobta mentunk tovabb..
2021. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a telefon dolog valóban elég nagy probléma én is úgy veszem észre.Próbáld kicsit kizökkenteni ,attól is függ hogy mit csinál a teló,de gondolom a közösségi oldalakat fürkészi.
2021. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Akárhányszor ide jössz kétségbeesésedben, nem tudunk újat mondani. De nem igaz, hogy nem érzed, hogy ez a kapcsolat nem működik, ha már ennyire ki vagy akadva, hogy itt írod rendszeresen a barátnőddel kapcsolatos problémáidat.-Amik leginkább ugyanazok.

Ha telefonfüggő, akkor erőszakkal kell lerakatnod vele a telefont.

Ha unatkozik, akkor valamit neked kellene kitalálnod, hogy szórakoztatóbb társaság legyél mint a mobil.

Az, hogy semmit nem csinál otthon, abba meg vagy beletörődsz, és elfogadod így, vagy elválnak útjaitok.

2021. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagypk, hogy 0-24 a kezemben van a telefon, egyreszt az online suli miatt, errol zoomozok, de ha veget er sem rakom le, ha nincs mas dolgom. De ha a baratom szol, hogy bujjunk ossze/fozzunk kozosen/filmezzunk,akkor lerakom¯\_(ツ)_/¯


Most ha nincs semmi program, nem beszelgettek, akkor mit csinaljon szerencsetlen? Uljon a kanapen es bamulja a falat? Ez pont olyan, mintha nem lenne semmi programja es tv-zne, csak tv helyett telefon.

2021. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Unja magát vagy téged. Egy nő olyan, mint a gyerek. Le kell foglalni. Pénisszel vagy programokkal. 😃
2021. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el bőszen telefonozni, amikor az exem rendelkezni akart az időmmel. Így muszáj volt kifelé mutatnom, hogy elfoglalt vagyok.
2021. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mi a lóf.szt lehet csinálni órákon keresztül a telefonon? Bár én nem vagyok fent közösségi oldalakon, reggel megnézem a híreket és ennyi.


Próbáltál programot szervezni délutánonként? Séta, sütizés, filmezés stb? Akkor is a kezében van?

2021. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!