Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar az őrületbe kergetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar az őrületbe kergetni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőjének gyereke lesz, ezt előző héten tudta meg. Azóta folyamatosan azt mondogatja hogy ő is már mennyire szeretne gyereket, teljesen be lett sózva emiatt. Pedig csak 23 éves én meg 25. Én is szeretnék gyereket de még nem most, mert szinte még mi is gyerekek vagyunk. Ez elmondtam neki is, de úgy beszél mintha mintha már milyen öreg lenne anyukának, és elkésett volna már:D

Megígértem neki ha ennyire szeretne akkor benne vagyok abba hogy amikor ő 25 lesz én 27, vagyis 2 év múlva lehet gyerekünk, de addig ne nyaggasson emiatt, és addig egymással foglalkozzunk.

De nekem az a fura hogy eddig csak egyszer jött az szóba a gyerektéma, de csak annyira hogy mindketten akarunk majd és ennyi. De most hogy a barátnőjének lett, ő is akar, de ez olyan mintha csak azért hogy utánozza, és nem is komolyan szeretne gyereket.


Minden lányra rájön ez a anyuka akar lenni időszak?


2021. máj. 2. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez bizony verseny. Nem is kicsi, szóval próbáld meg visszafogni észérvekkel. Bár az ilyenkor már mit sem ér.
2021. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Jézusom. Nő vagyok, de sajnállak. Ha a csajod barátnője kiskutyát vett volna, most amiatt rágná a füledet, hogy nektek is kutya kell.


Sajnos a gyerek kicsit komolyabb dolog. Szerintem ő még nem nőtt fel ehhez. Meg amúgyis, 23 évesen gyereket vállalni ma már eléggé a gáz kategória. Várjatok még legalább 3-4 évet, mert így szerencsétlen gyerek szívná csak meg, hogy ilyen családba született.

2021. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Aztbse tudja mekkora teher egy gyerek.

Kezdj el szingli csinos csajokrol áradozni, egybol elfelejti majd hogy lestrapalt anya akar e lenni..

2021. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Beszoptad töki, majd figyeld meg, "véletlenül" teherbe fog esni hamarosan.
2021. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Én jártam ilyen cipőben. Észérvekkel sem mentem sokra. Ha idővel lecsillapodik akkor szerencse, de mindenképp dumálj vele erről. Kemény dió, tudom...
2021. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg le fog csillapodni idővel. Most nyilván, mivel a barátnője terhes, benne is jobban előjött ez a dolog, de valószínűleg egyelőre csak múló szeszély.
2021. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Pontosan attól gyerek a barátnőd,hogy így akar gyereket.
2021. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Húzd ki addig,ameddig megszűl a barátnő,akkor már nem biztos annyira szülhetnékje lesz. Fájdalmak,gátrepedés....
2021. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Én nő vagyok, de azt mondom, addig tedd ki a szűrét, amíg nem késő.
2021. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Savlekotő ***** válasza:
100%
Verseny a barinőkkel,egy pár legyen kettesben nem egyből bele pottyantani ,mert másoknak kis van,azt csodálkozni hogy lesz válás.
2021. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!