Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra mikor vált biztossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mikor vált biztossá hogy hiába minden, vége?

Figyelt kérdés
Nem a megcsalás vagy bántalmazás a kiváltó ok.
2021. máj. 2. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pontosan, mit értesz azalatt, hogy hiába minden ? Szakítás után vissza akarod kapni ,vagy kapcsolaton belül,akarsz véget vetni a dolognak?

2021. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor leirta nekem hogy mindent kidobott ami rám emlékezteti és nem akarja hogy keressem őt. Mert tovább akar lépni.
2021. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor új valakije lett.
2021. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor letiltott mindenhol és elköltözött más országba.
2021. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kapcsolaton belül vagytok még
2021. máj. 3. 06:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor azt mondta, hogy ha nem nekem nem jó el is lehet válni.

De ide sok-sok kísérlet vezetett, de nem tudtuk megbeszélni a dolgokat.Munkamániás volt és elhanyagolt. Ha szerettem volna vele leülni és felnyitni a szemét nem hallgatott meg.

2021. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk fokozatosan haldoklott a kapcsolat. A végső pont talán az volt, amikor megbuktam a forgalmi vizsgán. A történet mellékszála, hogy tudtam, hogy valószínűleg ez lesz, mert az utolsó vezetési óráim sem voltak zökkenőmentesek, még gyakorlásra lett volna szükségem, de kifutottam az időből. Tudom, hogy ez a része az én hibám, de drágalátos exem azt találta mondani, amikor hozzá futottam egy kis vigasztalásért, hogy direkt buktam meg, és hagyjam békén ezzel. Onnantól nem volt visszaút, bármennyire is szerettem volna együtt maradni, mert az elején mégiscsak olyan szép volt a kapcsolat.


Mondom, ez inkább utolsó csepp volt a pohárban. Addigra már sok megszegett ígéreten (részéről) túl voltunk... Egyébként érzelmi bántalmazás, kényszerítés volt a kapcsolatban, fizikailag csak egyszer, de az sem ütés volt, "csak" végigrángatott az utcán. Tudom, hamarabb ott kellett volna hagynom, de most már nyugodtabb életem van, és több energiám.

2021. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam, lassan állt össze a kép.

Tipikusan az az eset amikor az elején tökre oda figyel rád meg szépeket ír aztán rövid időn belül, már nem foglalkozik vele. Emellet, észre vettem,hogy bármennyire fájdalmas nem egy a jövőképünk. Én hajlandó lettem volna kompromisszumot kötni mindenben,de ő csak azt akarta ami neki jó.

30 éven túl van ,de annyira nem jutottunk el másfél év alatt,hogy saját albiba legyünk pedig lett volna rá lehetőség.

Nekem az is furcsa, hogy például elfelejtette az első évfordulónkat, valentinnapra se kaptam semmit. Én ugyan adtam neki ajándékot, de nem is az a lényeg hanem a figyelmesség. Egy csokinak is örültem volna, egy nőnek azért jól tud esni bizony. Emlékszem, utána megakartam rendelni egy könyvet ,de nem tudtam, és ő rendelte meg helyettem háromezer forint se volt ,és képes volt elvenni a pénzt. Hozzá teszem aznap vásárolt magának a müllerbe tízezer forintért édességet.

Vagy van az amikor, mindig én írok neki joreggelt üzit, ő meg titkán, vagy vissza se ír vagy hosszú órák után.

Szóval az ilyen sérelmek gyűlnek egy idő után, és már eleged lesz.

De a pont akkor jött el,mikor erőszakos próbálta rám erőltetni az oltást, és emiatt nem leplezi ,hogy haragszik rám,és beállít hibásnak holott tudom ,hogy nem csináltam semmi rosszat.

2021. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olyanokat mondott hogy nem tudja miért van még velem és hogy neki mindegy együtt maradunk-e vagy sem. Ő "elvan". Emellé még járt nagymértékű elhanyagolás, lenézés és az érzéseim iránti teljes érdektelenség is.
2021. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9es ismerős...
2021. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!