Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen jégcsap velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen jégcsap velem, ha a szüleivel találkozunk?

Figyelt kérdés
Kettesben, barátok, az én szüleim előtt minden ok, puszilgat, simogat, megcsókol, letapiz, bókol. Ha az ő szüleivel találkozunk, akkor teljesen megváltozik minden, távolságtartó velem, max. a kezemet fogja meg. 50-es éveik elején járó tanárok egyébként mindketten, de nem tűnnek konzervatívnak, nem értem mi szükség erre. Én 26, párom 31 éves.
2021. máj. 7. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Mert férfiként van tartása a szülei előtt, és nem akar csicskának tűnni, hogy meghülyült egy kis puncitól.
2021. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Tiszteli őket annyira, hogy nem viselkedik primitív ösztönlényként a társaságukban. Senki se akar a szülei előtt pettingelni, bár a normálisabb emberek a barátaik előtt is csak diszkréten teszik.
2021. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, amit a te szüleid előtt csináltok. De ha senkit nem zavar... Felnőtteknek társaságban már illene tudni társaságban viselkedni.
2021. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem értitek, hogy mi a bajom. Máskor például ad mindig csókot minden étkezés előtt egy jó étvágyat kíséretében, ilyenkor nem, ha én kezdeményezem, akkor elhúzódik. Ha előtte megyek egy pillanatra, akkor megsimítja a fenekem, abszolút nem feltünően, ilyenkor soha. Nem szárazba*ni akarok a szülei előtt, de totál olyan érzésem van, hogy előttük nem meri vállalni az érzéseit irántam, szégyell és ez nagyon rosszulesik.
2021. máj. 7. 13:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4 Én tényleg nem értem mi bajod. Ez inkább kivételes helyzetekben elfogadható, ahogy ti a te családod előtt viselkedtek (pl smárolás kaja előtt). Ő ismeri a szüleit, tudja, hogy ezt számukra kellemetlen lenne nézni. Őszintén, meg is értem. A te szüleid előtt meg szerintem azért csinálja, mert tudja, hogy téged meg a szüleid nem zavar.
2021. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én nő vagyok és már 4 éve együtt vagyunk, minden hónapban szoktunk járkálni vagy az ő, vagy az én szüleimhez látogatóba de SOHA nem simogatta még meg a seggem egyik előtt se és én ennek kifejezetten örülök. A szeretet megnyilvánulása mások előtt nem a csók meg a segg simogatás, hanem eleve a gesztus, hogy elvisz a szüleihez. Jesszus :D Mi mikor párom szüleinél vagyunk van, hogy egymás mellé se ülünk, mert tök jót dumálok az apjával, amíg ő az anyjával stb... Olyan, mintha én is a család része lennék és szerintem felesleges mutogatni, hogy hú de nagy a romantika, pontosan tudják a szülők is ezt, nem véletlen éltek kettesben külön.


Ahogy barátok előtt se csókolgatjuk egymást, ők is tudják, hogy amióta felnőttünk egy párt alkotunk és ez egy szikla szilárd dolog akkor is, ha nem smúzolunk nyilvánosan. A kezemet szokta fogni, meg 1-1 homlokpuszi de kész, a barátokkal is azért megyünk találkozni, hogy velük töltsünk most időt, otthon vagyunk kettesben eleget.


22L

2021. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem értjük, hogy mi a bajod, mert ez normális esetben nem baj. Felfújod, belemagyarázol minden szart a semmibe, mit kéne ezen értenünk?
2021. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a normális, ha nem nyaljuk-faljuk.taperoljuk egymást a szülők előtt....
2021. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

puszilgat, simogat, megcsókol, letapiz - EZ a gáz, már ne is haragudj.


Nekem is van párom jóideje, de alap, hogy nem nyaljuk egymást mások társaságában.

2021. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz ez a kaja előtti csók a családi asztalnál. Nagyon tapintatlan és gusztustalan.
2021. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!