Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől kezdett nem jól esni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől kezdett nem jól esni hogy a párod közeledni próbált?

Figyelt kérdés

Először hogy kezelted ezt az érzést magadban, hogy már nem jól esik hogy ott a párod..

Javult e a helyzet vagy vége lett a kapcsolatnak, mennyi időt rágódtál a dolgon hogy mit tegyél?


2021. máj. 10. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irritált a viselkedése.. ha bármit is mondott nem érdekelt..
2021. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az váltotta ki, nem tudom ilyesmire gondolsz-e, hogy elvesztettem a bizalmamat iránta. Onnantól kezdve már semmi nem esett jól, mert nem volt bizalom.
2021. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Otthon volt már meló után, kérte hozzam oda a telóját, mert nem találja.Táskájában volt, ott találtam meg.Többek között egy üres felbontott óvszer csomagolással.

Jött a hosszú hosszú mese, hogy nem tudja hogy került oda, aztán kiderült, néha összefekszik az egyik férfival a melóhelyen, kocsijában szokták olyan 5-10 percre csinálni.

Azonnal összepakoltam a cuccait, kidobtam a házam elé, még taxit sem hívtam neki.

Annyit mondtam neki, akivel összefekszik, azt hívja fel, majd elviszi a ruháival együtt.

Egy óra volt, míg szegényke a kapu előtt állt, jött egy lepukkant skoda fabia, egy ilyen telepi fenegyerek stílusú csávóval, berakta a cuccait, és elmentek.

Azóta se tudom mi van vele.

38F

Asszony 35 volt.

2021. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhivott vasarolni nekem ruhákat. Mire odaertunk kiderult, hogy csak zoknira gondolt..

A zoknik nálam viszont az a szint hogy jo a kik-ből is meg bárhonnan, de ő meg a nike zoknikon állt neki hezitalni vagy fel orat! Nem lekapja, kosarba rakja, kifizeti megyunk, hanem nezegeti forgatja gondolkodik, nekem meg kellemetlen és égő is volt, hogy nike cipoboltban ZOKNIKON hezitálunk fel orákat!


A sírba vitt.

Ezután útkozben a kocsiban meg neki állt "molesztálni", es olyan kellemetlen volt, hogy inkabb nem is szóltam, csak azt vártam, mikor tesz már ki.


Ez volt az első és remélem utolsó is hogy ezt érzem vele.

2021. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy vita hevében ami a nők nézegetésével kezdődött megütött.. onnantól, nem tudtam benne megbízni hogy őszinte beszélgetések között, problémákat oldjunk meg, de még voltak húzásai, pl nem akart sose óvszert felvenni állandó viták, mikor közöltem hogy nekem ez fontos lenne nem lesz baj” hát lett....

mondhatni megerőszakolt...

aztán jött a manipulálás részéről, nekem ezt a sok traumát mire felfogtam miken kellett miatta keresztül mennem kb 5 évembe telt hogy megszabaduljak tőle...

mai napig nem hagy élni.. bár, nem bánt, már nem megy el az agya, próbálja a legjobb oldalát mutatni hátha.. azt mondta még 5 évig próbálkozik visszacsinálni aztán békén hagy, hát.. alig várom. Az első hazugságától ami mirelit kajával kezdődött.. már megingott a bizalom... onnantól csak rosszabb volt.

2021. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a mirelit kajával utolso?
2021. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!