Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem beszél erről velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél erről velem?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt. 36éves vagyok.Együtt élünk nálam. Ő építkezni szeretne majd, utána szeretne gyereket csak. Ezt tudtam én, mindaddig amég az anyukájáéknál nem került sor egy beszélgetésre, ahol elmondta a szülei előtt, hogy neki még vannak dolgai amit meg akar tenni előtte és,h egy gyerek az sokmindenben hátráltatná, nem tudna ide-oda elmenni. Csak néztem, hogy mi??? Nekem ezt nem mondta soha...Na most a dolgairól én is tudok, amit meg akar valósítani...hosszútávú(motorverseny az egyik pl), újrakezdené.Autótépít. De az nem 1-2 évre szól gondolom, sokkal több idők ezek.A házat jövőre építené, bár ezt csak az apukája mondta neki, h kezdje el majd jövőre.(finanszírozás megoldott)

Kifakadtam, mondtam, hogy ezeket nekem miért nem mondta és mégis mennyi idő még ő óhajt komolyabbat a kapcsolatunkkal?. Nem válaszolt, azt mondta, majd ha lesz ház, és a szüleinél azt amit mondott azt nem úgy értette, de elmondani nem akarta, h hogyan értette akkor mégis. Azt mondta nem akar beszélgetni...meg sem szólalt, hiába kérdezgettem és elment itthonról, majd felhívott, hogy nem húzza az időmet, keressek valakit, aki elvesz és csinál nekem gyereket fél éven belül...aztán visszajött egy fél-óra múlva kb és most külön alszik a nappaliban.

Mondtam neki,h eszem ágában sincs mást keresni egyszerűen tudni szerettem volna h velem tervez? Mégis mennyi idő akkor valójában a bárminemű komolyabb szintre lépés? Házasság, gyerek...

Szerintem maga sem tudja.

Érzem hogy még nem érdekli a téma, mondja is, és nincs baj ezzel, de jól gondolom, hogy azért ennyi idősen majd 4 év után csak tudnunk kellene erről beszélgetnünk, csak kérdezhetek, h mégis hogy tervezzek?



2021. máj. 15. 02:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg apuci tanácsa alapján dönti el, hogy mikor kezd építkezni, ne várj tőle túl sokat... sajnálom.
2021. máj. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igaz! Sőt mondták neki sokszor a gyereket és azt mondta ha még egyszer mondjátok annyiszor kitolom egy évvel majd... unja

Mondtam is neki h ez mi?

2021. máj. 15. 02:54
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Jézus szerencsétlen pali... ti nők mikor álltok már le ezzel a gyerekkel valóterrorizálással?
2021. máj. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Gyerek nélkül is lehet ám tökéletes a kapcsolat. Sőt, így legalább egymással tudtok foglalkozni... és nem megy tönkre a kapcsolatotok.

A gyereket szintlépésként felfogni butaság, a párod nem is akkar gyereket, ez látszik rajt. Te miért akkarsz? Attól nem lesz jobb/erősebb a kapcsolatod,ha még erőlteted is... azt éred el, hogy szakítotok. Élvezzétek inkább a kapcsolatotokat.

2021. máj. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem értelmezted elég jól!

Nem terrorizáltam! A 4 év alatt egyszer beszéltünk róla, és le is írtam, tisztában vagyok azzal,h nem szeretne még.

Azt viszont tudni szeretném, h mikor tervez bármit is és h velem. Mivel szó sincs jóformán 4 év után semmi komolyabbról.Nem csak gyerek.

Azt gondolom ez 20 évesen ok h élvezzük az életet és semmi sem számít de nem 36nál!

Egy nőnek számít!

2021. máj. 15. 06:25
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Egy gyerek tényleg csak keresztülhúzza az életet. Ő legalább tudja mivel jár.

Ha kedvetlenul menne haza is mett már megint ezt meg azt kell csinàlni a gyerek korul, ahelyett hogy pl motorozhatna a haverokkal, abbol ő egy idő mulva menekulne is. Elkezdene szenvedni a családi élettol.

2021. máj. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Aha egy nőnek számit. A férfinak is számítanak dolgok, például hogy ne sárkánykodjál, vagy ha ennyire szereted bsztatni akkor keress mást és hagyd őt békén végre.
2021. máj. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem basztatom!

Egy kérdés volt!

2021. máj. 15. 07:15
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Azért nem mindent tesz ő rosszul.


Igaza van abban, hogy először legyen meg a ház és utána a gyerekek. Ez teljesen érthető. Pláne! Hogy új házról van szó egy építkezésről a nulláról.


Ezt jobb ha elfogadod mert ez így a helyes.


Ezt beszéld meg vele, hogy ház után szeretne e gyereket vagy akkor sem biztos még benne.


Mindenki egyből mindig a férfit szidja.

2021. máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azt meg megértem teljes mértékben, hogy még nem akar, tervei vannak. Majd, mondta.

Csak ezek a tervek egyelőre hangoztatva csakis a hobbijairól szólnak, rólunk nem. Ezért kérdeztem. Sztem ennyi jár egy kapcsolatban h megkérdezzük h ugyan velünk mi is a terv? Gondolkodik bennünk is vagy azért nem is beszél rólunk mert ilyen meg sem fordul a fejében, h MI

2021. máj. 15. 07:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!