Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lép ki a bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép ki a bántalmazó kapcsolatból? (Most jegyezték el egymást azzal a pszichopatával.) Tetszik a lány... mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Kamaszkori ismerősöm a lány (szerelmes voltam belé, de anno nem lett semmi), most hosszú idő után összetalálkoztunk, meglát, örül, majd furán viselkedik (mintha félne), és elmegy.


Másnap reggel megvárom, ráköszönök, erre közli, szó szerint: "Ne keress, és ne beszélj velem, mert a párom lehallgatja az okosórám, amíg otthonról elérek a munkahelyemre, és kapok miatta!" Én konkrétan köpni-nyelni nem tudtam... Majd beszéltem a srác egyik munkatársával, és mondta, hogy kb. ez van (a csajt szidja, mert ő többet keres, meg hogy dagadt és hogy néz ki, miért áll szóba ezzel meg azzal, stb.) tettlegességről nem tudott.


Amúgy egy bájos, szűkszavú lány, aki elég önbizalomhiányos (tipikusan az a terrorizálható típus). A srácot nem ismerem, de állítólag az apja verte őket, az anyja meg alkoholista.


Kicsit megdöbbentem, mert a hétvégén eljegyezték egymást! Szóval tetszik a lány... hogy tudnám félreállítani a srácot, és összejönni a csajjal?

Mindhárman 30 körüliek vagyunk.


2021. máj. 17. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez tuti hogy kamu.
2021. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert neki ez kell.
2021. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hogy hallgatja le az okosorajat? valami kem a csavo vagy mi?:D ez baromira nem hiheto.

ettol fuggetlenul szerintem ne akarj a megmento szerepeben tetszelegni, csak mert bejon a csaj. amugy nem ismered, semmi kozotok egymashoz, ne akarj beleszolni az eletebe es megmenteni, mert semmi kozod hozza es ugysem menne.

2021. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"hogy hallgatja le az okosorajat?" Úgy, hogy be van kapcsolva, amíg elér a munkahelyére (úgy 10-15 perc lehet), nem beszélnek, csak belehallgat.


"amugy nem ismered" De, ismerem, 6 évig volt a szomszédom.


"megmenteni, mert semmi kozod hozza" Egyrészt idegesít, másrészt bejön a csaj, szóval ilyen szempontból van közöm hozzá... mármint miért ne hajtsak rá?

2021. máj. 17. 17:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nkeed bejön a csaj, nem biztos hogy ez fordítva is így van. Ha így lett volna, téged választ anno. Egyébként ez az okos óra lehallgatás nekem is bűzlik. Van okosórám, be is van kapcsolva nyilván mivel használom, de gőzöm nincs hogy lehetne lehallgatni, max ha hívásban vagyok valakivel, amit az órán keresztül fogadok.
2021. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez is tipikus "pasika" dolog, hogy csak addig fikázza lelkesen a bántalmazó férfiakat, amíg azok olyan nőt töcskölnek, aki neki tetszik. Ha tényleg érdekel a csaj EMBERILEG, ne azzal kezdd, hogy ráhajtasz, hanem azzal, hogy megkérdezed, nincs-e segítségre szüksége, mert észrevetted, hogy a párja bántalmazza. Ha nem kér segítséget, hagyd.
2021. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

ja, mert ha felall ra a bre, akkor mar egyertelmuen jogod van beleszolni az eletebe es ‘megmenteni’. egy foglalt norol beszelunk, most jegyeztek, neked nem az a celod, hogy segits neki, hanem, hogy minel

elobb megdughasd.

2021. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"max ha hívásban vagyok valakivel, amit az órán keresztül fogadok" Igen, pont így, biztos kedvezményes csomagban vannak vagy mittudomén, nem a technika a lényeg.


6-os, köszönöm az értelmes választ, még ha kicsit le is nézted az intelligenciám :) Emberileg idegesít a dolog, a ráhajtást gondoltam, hogy részben a sráccal szemben bedobom (hogy kicsit kiakasszam, meg lássam hogy reagál).

A segítséggel az a baj, hogy beszélni is nehéz lánnyal, csak a napi 2x10 perc adott, amit a barátja lehallgat (ott mégis mit mondjon?!) A munkahelyére nem mehetek be, a közös lakásban szintén nem lenne jó becsöngetni...

És mielőtt valaki ilyesmivel jönne, eszembe jutott, hogy kicsit megmasszírozom a srácot egy vascsővel (ez lenne a legjobb), de a csaj lelki szemszögéből nem biztos, hogy egy erőszakos megoldás lenne a legjobb...

2021. máj. 17. 18:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene megértened, hogy lehet, a csajnak ez jó, tetszik neki, jól elvan ebben a kapcsolatban. Ezért kell nála felhozni a dolgot, nem játszani a Supermant.
2021. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én is voltam ilyen lelkileg bantalmazo kapcsolatban. Az a baj hogy az ember mikor benne van sokszor észre sem veszi hogy ez micsoda. És ha erre megprobalja valaki felnyitni a szemét általában az lesz az illető szemében a gonosz aki bántja a párját.

Azt hogy elhagyja te nem fogod tudni elerni. Ahhoz te kevés vagy. Ahhoz az kell hogy ezt ő is akarja és lássa hogy neki ez nem jó. Nekem szerencsére sikerült felismernem hogy szar kapcsolatban voltam bár sok idő volt. De van akinek ez soha nem sikerül.

Én azt javaslom hogy ne foly ebbe bele. Mert a legnagyobb vesztese te lehetsz ennek a történetnek. Serulni fogsz.

2021. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!