Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom hozzám fog költözni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom hozzám fog költözni, emiatt az exe tajtékzik,jogilag tehet valamit vagy ne foglalkozzunk vele?

Figyelt kérdés

Eddig távkapcsolatban voltunk pàrommal. Már tervezgettük az összeköltözést, de még vártunk nem forrta ki magàt, felmerült az is én megyek oda. Most viszont páromnak megszűnt az állása, nem is igazán vannak lehetőségei. Én édesapám segítségével intéztem neki egy állást és most költözne ide. Az exe tajtékzik, mert eddig kétnaponta babyszitternek használta ezután pedig ettől elesik.

Meg mondja neki, hogy feljelenti....

Rendben, egyik fő ok, hogy miattam jön, de ha én nem lennék akkoris mozdulnia kellene munka miatt. Nem akar hónapokat otthon ülni 33 évesen. Jól gondolom, csak a szája jár az exnek és nem tehet semmit?


2021. máj. 18. 10:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%

Józan ésszel.. mégis mit tehetne???

Milyen indokkal jelenti fel? Hogy elköltözött és többet nem lehet babysitter?

Amúgy meg tényleg egy munkanélküli pasi volt a legjobb az összes közül egy gyerekkel meg idegbeteg exanyucival?!

Költői kérdés...

2021. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
Jól értem? Van közös gyerek az exével? Milyen indokkal akarná feljelentést? A látogatás nem kötelező, az úgymond csak egy jog az apának, ha nem él vele, nem jelentheti fel mert kiröhögik. Fizetni a gyerek után még csak úgy tud ha van munkája :)
2021. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

1 Nem volt munkanélküli, most egy hónapja lett az. Ezt senki nem tudhatta előre. Sajnos vagy sem, ebben a korosztályban már gyermektelen pasit aki komolyat is akar nehéz találni. Aki gyermektelen legtöbb csak szórakozna.


2 Nah igen nem is értem, ha nincs munkája akkor meg fizetni nem tudna. Ha nem hozzám jönne akkor is menne valamerre mert munka az kell.

2021. máj. 18. 10:59
 4/44 anonim ***** válasza:
54%

"mert eddig kétnaponta babyszitternek használta ezután pedig ettől elesik."

Sok empatia van benned,mit ne mondjak. Tudod attol hogy nem elnek egyutt, kozosen kene megoldani a gyerek koruli dolgokat. Sokan nem is 8- 4 ig dolgoznak, hanem 10 12 oras muszakokba, akkpr ki menjen a gyerekert? Ki vigyazzon ra?

2021. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
4 Ez náluk nem téma, mert az ex nem dolgozik. Csak a buta fejével nem gondol bele abba ha ő nem dolgozik és párom sem akkor miből élne a gyerek??? Kényelmesebb otthon ülni biztos de dolgozni kell.
2021. máj. 18. 11:07
 6/44 A kérdező kommentje:
Nem is értem az olyanokat mint Te. Vagy üljenek a gyerek mellett mindketten és idővel nézzék az üres tányért???!
2021. máj. 18. 11:07
 7/44 anonim ***** válasza:
54%
6, nem irtad hogy nem dolgozik, legalabbis en nem lattam. Igy joggal gondoltam hogy azett kell a gyerekre vigyzani mert munka miatt nem tud. Igy kar flegmazni, ha nem irod le normalisan.
2021. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
7 Nem írtam, hogy az exe dolgozik vagy sem mert az az én szempontomból mindegy.
2021. máj. 18. 11:18
 9/44 anonim ***** válasza:
90%

Arra figyeljetek, hogy a gyerek a legkevésbé sérüljön. Gondolj bele: a gyerek semmiről sem tehet. Eddig 2 naponta találkozott az apjával, aki most gyakorlatilag elhagyja őt. Persze, hogy ettől nyugtalan az ex, mert neki kell majd a síró gyereknek milliószor megmagyarázni, hogy hol van apa és miért nem jön. Hidd el, Te sem lennél sokkal jobb állapotban az ex helyében.

Téged is meg lehet érteni. Ha már egy pár vagytok, szeretnél együtt élni a partnereddel. Ez teljesen rendben van, de egy kicsit figyelj oda a körülötted lévőkre is.

2021. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%
8, nyilvan neked mindegx. Majd ha radhagy teljesen egy gyereket a mintaparod nem lesz mindegy
2021. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!