Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel? Menthetetlen?

Figyelt kérdés

A párom talált magának munkát, ami elveszi rengeteg idejét, ráadásul messze lakunk egymástól és néha tudunk találkozni. Addig meg marad az írás/hívás. Ez eddig oké, de azóta alig van ideje rám, ritkán válaszol és ha válaszol is, röviden. Konkrétan ő alig ír, legtöbbször kérdezek valamit arra válaszol. Nem írja hogy szeret, vagy hiányzom neki, kb úgy kezel mint egy havert. Párszor felhoztam a témát, olyankor mindig az volt a válasza hogy ugyanúgy szeret mint eddig, csak túlgondolom.

Lehet amúgy tényleg én tolom túl a dolgokat, hisz már nem vagyunk középiskolások, már nincs annyi szabadidőnk de attól még szarul esik hogy ez van, főleg hogy pár hónapja még több órát beszélgettünk.

Az is benne lehet talán hogy mostanába eléggé magam alatt vagyok mert most minden szar összejött, ráadásul vele kapcsolatba is túlgondolok mindent (pl valamiért haragszik, megunt, megcsal, már nem szeret, stb) Amióta ez van semmi motivációm semmihez, és állandóan szar kedvem van.

Pont most lenne nagyon nagy szükségem rá, erre rádob még egy lapáttal az egészre.

Az a baj hogy nagyon zárkózott, és alig lehet belőle kiszedni ha bántja valami, ha esetleg én csináltam volna valamit.

Mostanában elég sokat veszekszünk azon hogy leszar, semmi ideje rám, úgy kezel mint egy havert, de mindig azzal jön hogy sok a dolga, nem szar le. De akkor miért csak akkor érezteti velem ha személyesen találkozunk?

Én rontanám el az egészet azzal hogy sokat szeretnék vele beszélgetni mint régen? Kezdem úgy érezni hogy eltávolodtunk..

Sokszor mondtam neki hogy ez nem oké és megváltozott de ő nem érzékeli magán, hiába hozom fel neki hogy szarul esik amit csinál nem változtat semmin. Már arra is gondoltam hogy azért csinálja mert nem ő akarja kimondani, azt várja hogy én unjam meg és szakítsak? Mitől változhatott így meg? Ti mit csinálnátok a helyembe?

19/L



2021. máj. 18. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont hasonló volt. A barátnőm volt ilyen, mint te, és pont én is dolgozni kezdtem. Nyugodtan megbeszéltük, hogy nincs idő mindenre, hiszen változik minden. Ahogy írtad ez már nem a suli. Ne a múltban élj. Neked is el kell fogadnod, hogy nincs annyi ideje, neki viszont megmutatni, hogy a kevés időt is értékesen ki lehet használni. Üljetek le, nyugodtan beszéljétek meg.

Ha túl sok a szabadidőd, akkor ne ő felé haladj mindig, kösd le magad: új hobbi, séta vagy akár munkával.

Nálunk egyből megoldódott a helyzet miután ő is dolgozni kezdett. Nem volt annyi ideje, és megértette, hogy miként megy. Viszont szerintem egy-két üzenet meló közben belefér: egy kis apró szeretlek vagy bármi kedvesség, szép szó. Beszéljétek meg! :)

2021. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Tapasztalatból mondom mint férfi, hogy ha így érzed akkor valószínű így is van. Szeret ő téged csak már nem úgy mint az elején. Eddig megvolt az a nagy szerelem. Te dobtad fel az unalmas napjait stb. Már munkája van így van fontosabb dolga is. Barátnőim is érzékelték, hogy hanyagolom őket amikor már nem volt meg közöttünk az ami eleinte. Most viszont találkoztam egy olyan lánnyal aki tényleg kell nekem mert tökéletes! Őt sose tudnám hanyagolni bármennyire is elfoglalt lennék. Szerintem ez lehet a dolgok mellet, hogy szeret téged úgy mint egy hozzá közel álló személyt, de már nem szerelmes.
2021. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet később őt is hanyagolni fogod…mi az, ami annyira megfoghat egy férfit, hogy sokáig égjen az a láng és ne hanyagolja el? Ilyen nincs…:(
2021. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne kombinálj semmit.

Megúnt.

2021. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Női lépés ilyenkor:lépj egyet hátra te is. Ne mássz a nyakára,találj elfoglaltságot magadnak. Nekem ez mindig bejött. Nagy lángot nem fújja el a távolság,csak a kicsit.
2021. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!