Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Mi normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Mi normális és mi nem?

Figyelt kérdés

A párommal már közel tíz éve vagyunk együtt. Azóta lett kettő gyermek. Az elején minden szép volt, viszont nap közben nem különösebben foglalkozott velem sosem, csak este jött haza, stb... A gyermekek körül soha nem segített semmiben, még egyszer sem etette meg őket legalább ha mást nem is. Az első szülés után már az első hazaérkezett napon azt kérdezte most mikor lehet köztünk valami? Sajnos ez minden nap így ment, nem értette meg, hogy NEM lehet most, nem én nem akarom. Ha éppen az nap mikor ő szeretné és nem szexelünk elfordul, el mond napközben mindennek, és azt érezteti hogy rossz vagyok. Persze, az első szülés után sem várhattam ki a 6 hetet, és akármilyen összeszorított foggal de kedvében akartam járni mert űgy éreztem én vagyok a hibás, de ő sem várta ki ugyanis folyamatosan csalt.... Nagynehezen megbocsátottam akkor, és teljesen elhittem, hogy velem van a baj. Ma ugyanez a téma, napközben egy rongy vagyok, egy semmi. Este szeret, ha véletlenül fáj valamim, vagy fáradt vagyok akkor "kétszínű ribnc" vagy "nyomorék, akivel egy egyszerű dolgot sem lehet csinálni" és hasonló vagyok.

Tényleg ennyire szörnyű egy olyan nő, aki néha nemet mond? Velem van a baj? Már nincs kedvem élni, félek az estéktől, hogy ha nemet mondok megint miket vág a fejemhez. Így rá kell magam kényszeríteni de azt meg már nem bírom.



2021. máj. 20. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, nyilván nem veled van a gond... csak azt nem értem, hogy lehet 10 évet kibírni egy ekkora tahó mellett, de tudom hogy a bántalmazó kapcsolatok pszichológiája bonyolult, nem akarlak hibáztatni, ne érts félre.

Lépj le mielőbb.

2021. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, ha te ennek az embernek szültél még egy gyereket, akkor meg is érdemled a sorsodat.
2021. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy és naiv! Normalis ép eszű ember már rég lelépett volna nem vagy több neki mint egy lábtörlő.
2021. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, én is hasonló helyzetben voltam, 2 gyerekkel hagytam el. Ez egy bántalmazo kapcsolat, menekülj.
2021. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es, hogy sikerült? Utána volt kihez menned?
2021. máj. 20. 13:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a gyerekeidet és nem akarod, hogy ők is bántalmazó kapcsolatban éljék le az életüket (bántalmazóként vagy bántalmazottként), akkor minél hamarabb otthagyod ezt a hulladékot és talpra állsz nélküle.
2021. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen kedves kérdező, veled van a baj. Az hogy hagyod magad, benne élsz egy bántalmazó kapcsolatban és nem váltál el már réges-régen.
2021. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Marha gyorsan kezdd el szervezni, hova mész a gyerekekkel.
2021. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló vagyok.

Szerencsés vagyok annyiból, hogy anyukámhoz tudtunk költözni. Januárban irattam át a nagyobbik gyereket új iskolába, pont félév előtt. Ő sikeresen beilleszkedett. A kicsit kivettem a bölcsibol, ő szeptemberben kezdi az ovit.

Pont ettől féltem én is, amit az egyik válaszoló írt, hogy a lányom felnőttként bántalmazott lesz, a fiam meg bántalmazó.

Megszakítottam a láncot. Muszáj volt, már féltem tőle, lefogytam 42 kg-ra, ha maradtam volna előbb utóbb meghaltam volna.

2021. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy bántalmazó a ferjed, velem ugyanezt csinálta az ex mig rádöbbentem hogy ezt nem akarom!!! 3 nappal szülés után már mászott rám...

Én otthagytam, azóta olyan parom van aki megbecsül es elfogadja a nemet bár vele mindig akarom.

2021. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!