Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni? Vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a barátnőm pedig 19. 1,5 évet vagyunk együtt.


Nem elégedett a barátnőmmel az édesanyám, mert mikor nálunk vagyunk nem fogja be magát a munkába a barátnőm amit kell otthon segíteni, nem segít, nem akar segíteni, nincs kedve. Nem kommunikál a szüleimmel, testvéremmel. Anyám azt mondja, hogy idősebb lány illene hozzám 1-3 évvel, aki tud irányítani. Mert nem irányít a barátnőm, hisz ez az én dolgom mit csinálok ha pl bordel van a szobámban stb. Néha össze kapunk a barátnőmmel, de kibékülünk. Anyám nem akarja hogy hozzam haza a barátnőmet, mert nem tetszik a viselkedése. Én főzzek meg, mert ő nem akar. Ezt csináljam meg, ezt és ezt. Adjak neki főiskolára pénzt érettségire adtam neki de nem küldte be időbe. Én vagyok a hibás mert nem fizettem ki neki a főiskolát ami (30€ érettségi vizsga). Most megy vagy oda főiskolára ahol végezte az érettségit, vagy megy 50km távolságra egy városba. Maga se tudja, hogy mit csináljon, vagy menjen főiskolára és hova milyen városba, és munkáról nem is beszélve. Nővérkének van kitanulva. Nem akarja csinálni azt a munkát amit kitanult. Nem tudja hogy hova akar menni dolgozni, nem tudja maga se. Állítólag úgy döntött már, hogy megy főiskolára, de még nem tudja hogy hova. Hogy a munkát is állítólag hogy intézi.

Ami nagyon sokat nyomaszt, bánt az pedig a szex. Nem működik köztünk a szexuális élet. Ugye ő vele veszítettem el a szűzességemet. Ő volt az elsőm. Az első szexnél éreztem azt a csodás érzést, és azonnal elélveztem. De azóta azt nem érzem, nem tudom miért. Néha olyannak érzem a szerszámomat, mintha le volna zsibbadva, szó szerint nem érzem a fitymámat. Lehet ez urológiai probléma is, de lehet az is, hogy nem kívánom barátnőmmel a szexet. Néha nincs erekcióm, vagy nincs türelme hokizni a szerszámomat. Fürdőben csináljuk. Mindig valaki jár, és lehet minket hallani, úgyhogy stressz alatt vagyok én főleg, és a barátnőm is. Olyan érzés a szex számomra mint a kézimunka, szó szerint nem ér nekem az egész szex semmit.

Sokat jár az agyam azon, hogy vajon más nővel milyen lenne a szex? Élvezném?

Tudom, hogy ez nagyon befolyásolja a párkapcsolatot, hogy nincs olyan gyakran szex, vagy nem élvezem. Most szakítsak vele ezért? Igen félek vele szakítani, mert aztán egyedül leszek. Nincsenek barátaim csak ő van nekem a barátnőm, és a családom.

Néha előfordul, hogy butaság miatt pofontot vág nekem. Debilnek nevez, menjek a pcsba. Ez milyen kommunikáció? Mindent megcsinálok a barátnőmnél, amire szükségük van. Ha a barátnőm édesanya megkér valamire próbálok neki segíteni mindenben. Oké, én olyan voltam, hogy robbantam, kiabáltam vele amit a barátnőm agresszív viselkedésnek tekintette az én viselkedésemet. Nem ütöttem meg, nem adtam neki pofontot. De megfogadtam, hogy nem leszek olyan amilyen voltam ideges, kiabáltam. Nem veszek fel dolgokat, mert nem éri meg.


Lehet bennem a hiba? Vagy mi lehet a gond? Miért nem érzek semmit szex közben?

Szerintetek?

Van értelme folytatni a kapcsolatot?

Van ennek jövője?

Mit tegyek?


2021. máj. 20. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szexnél lehet urológiai problémai is, azt érdemes lenne megnézni. Viszont, nem csak emiatt mondanám, hogy szakítsatok, hanem mert abszolut nem akartok semmit közösen. Mindenért te vagy a hibás, mindenért le vagy nézve, legalább a szex lenne jó, de hát az sem.. Az egy másik hogy pofonvág. Miért vagy vele? Mert ő volt az első?
2021. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert félek hogy utána nem találok senkit magamnak. És milyen urológiai probléma lehet a háttérben?
2021. máj. 20. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi van ha találsz olyat, aki fizikailag sem érzelmileg nem akar bántani, nem kéreget tőled, nem hibáztat? Nem lenne jobb? Vagy csak a kényelem miatt maradsz inkább rosszban?

Bármi fitymaszűkület lehet, fertőzés vagy simán valami pszichológiai probléma, ami lehet addig nem is fog megszűnni, míg az illetővel és magaddal szemben le nem zárod a dolgokat.

2021. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fitymaszűkület? Fel tudom húzni a bőrt. Mi köze a fitymaszűkületnek a szexhez?
2021. máj. 20. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
fitymaszűkület sem fekete-fehér, lehet neked erekciókor nem tágul eléggé és emiatt érzed a zsibbadást
2021. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szexnel szerintem Az a gond ,hogy lehet ö nem csinal semmit hogy felizgasson ,mindig ugyanoljan.es sokszor biztos olyan mintha egy guminot csosznel.

Ilyen hamar am nem Jo ezt erezni...

Ez Mar nm fog megvaltozni.

Qmiket elmondtal,Az alapjàn aztmondom,hogy ez a làny egy önimàdó,Aki csak maga èrdekeit nèzi.

HAGYD El szerintem meet ennek màr jövöje nem lessz...

Egy kapcsolathoz kèt ember szüksèges..

Ha ö nem probàl vàltoztatni,akkor semmit nem èr Az egèsz.csak te szenvedsz így .


21/N

2021. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem zsibbad. Egyszóval nem érzem mikor a barátnőmben vagyok. Csak nyomom be és ki, semmi több semmi érzést nem érzek
2021. máj. 20. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem be pocsèkold az idödet rà...

Rengeteg nö van a vilàgon.

A kovetkezö pàroddal mikor leszel azt fogod mondani,hogy örülsz,hogy megismerhetted ,es elhagytad ezt a lànyt. .HIDD El ..

2021. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én hosszú évekre benne ragadtam egy mérhető kapcsolatban,és én se mertem kilépni belőle,mert első szerelem volt,és attól tartottam,az exem nélkül örök magány vár rám.Aztán szakítottunk,egy évre rá rátaláltam a mostani barátomra.Sosem hittem volna,hogy ilyen törődő,szeretnivaló ember létezik,nagyon boldog vagyok vele.

Szóval egy szó,mint száz:SZAKÍTS.

Valaki vár,aki méltó hozzád.

2021. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A #3 a lehető legjobban megfogalmazta.
2021. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!