Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem is feltétlenül maradékt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem is feltétlenül maradéktalanul, de úgy általában inkább elégedett vagy az életeddel, úgy mint az otthonoddal, a munkáddal, a pároddal, a többi családtagoddal (pl. szülők, gyerekek, kiskedvenc esetleg), és az egészségeddel? Vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Az igen / nem válaszoknak is örülök, de aki kicsit részletezi a boldogságát / nyomorát, az még jobb. :)

Ha van itt olyan, aki határozottan nem elégedett az életével, az mesélhetne egy korábbi életszakaszáról, amikor elégedett volt.


2021. máj. 21. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen abszolút elégedett vagyok, van egy kincset érő párom ami manapsag ritka, munkám jól fizet , szülők is rendben vannak.
2021. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem.

40+ elváltam, a gyerekemet ritkán láthatom, kicsi a házam.. kint van a világvégén.. van egy elcseszett kapcsolatom.. alkalmi munkáim vannak, kevés az élet kedvem.. néha rettentően beiszok, ilyenkor jó kicsit, de másnap az gatya.. nincs hobbim, állandóan a telefonom basztatom... A testem is pusztul lefelé...

2021. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Igen, én elégedett vagyok az életemmel. Ez nem azt jelenti, hogy ne tötrekednék folyamatosan javítani rajta, mert van mit.

Rengeteg problémánk van, de szerencsére én megtanultam a dolgok jó oldalát nézni. Néha persze én is magam alatt vagyok, de a gyerekeink miatt mindig újra és újra összeszedem magam és a férjemet is (ő nagyon le tud lombozódni). Ha szétzuhannék, akkor az ő életüket is elbaltáznám. Akkor viszont egy kalap sz... se érne az életem.

2021. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok elégedett.


Alapvetően szerencsétlen vagyok. Igen, munkával, kitartással értem már el eredményeket, de amihez szerencse is kell, netalántán nagyobb mértékben múlik a szerencsén, arra mindig keresztet vethetek.


Nemrég vetettem véget egy 5 éves kapcsolatnak, és ez volt a jó döntés, mert sajnos mérgező volt, és egyre inkább kimutatta a foga fehérjét az exem a végéhez közeledve. Mégis hülyének érzem magam, hogy egy ilyen önző, ordibálós, követelező, manipulatív féreg mellett ezidáig kitartottam, miközben az egész családom ellenezte, és én nem hallgattam rájuk...


Egyedül a háziállatommal vagyok elégedett.

2021. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Félig-meddig. Jelenleg egy folyamat végén járok, ahol egy tanfolyamot fejezek be. Korábban távol éltem Magyarországtól, de jól kerestem. Egy párkapcsolat miatt hazaköltöztem épp a lezárások előtt tavaly, így esélytelen volt munkát találnom, ráadásul a kapcsolat sem olyan mint amilyet elképzeltem. Jelenleg azon gondolkodom, érdemes-e folytatnom.

Az biztos hogy visszamegyek külföldre amint befejezem a tanfolyamot. Hogy egyedül vagy másodmagammal, az még kérdés. Anyám rendben van, bár elég sokszor szorul anyagi segítségre, és a családom is általában ilyen segítségkérős emberekből áll, bár tőlük mindig visszakapom. Saját ingatlanom nincs. 34f


Veled mi a helyzet, kérdező?

2021. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös, válaszolok a kérdésedre.

Immár 2 éve vagyunk együtt, és még jó a kapcsolatunk a párommal. Hamarosan végzek az egyetemen, most abszolválok, év végen diplomázok (25 éves vagyok). Egy olyan helyre fogok menni dolgozni nyár végén, ahol már korábban dolgoztam, mikor lyukas évem volt az egyetemen, és szerettem. Ott ismertem meg a páromat, újra kollégák leszünk, amit nagyon várok, meg azt is, hogy végre újra keressek pénzt. :) Van egy kutyánk, fél éves, és egy tengerimalacunk, 1 éves. :) A családjainkal jó a viszony, sajáttal is, másikéval is. Az otthonomnak a párom lakását tekintem, itt élek, és együtt kicsinosítottuk, bútoroztuk, így már szeretem. :) Maradt az egészség, ami rendben van, bár volt már jobb, mivel távoktatás van, és nem is sportolok. Ha a jövőben tartósan otthon kell maradnom, akkor majd fogok sportolni, futni egész pontosan. Még jó, hogy a kutyát naponta kell sétáltatni, különben csak döglöttem volna. :D Nem írtam, de Németországban vagyunk, az egyetemem Pesten. Így jól jótt a távoktatás, mert nem kell távkapcsolatban lenni.

Várom, hogy végre beoltsanak, a lefoglalt nyaralásunkat, hogy menjek dolgozni, és még néhány apróbb dolgot. :)

Összegezve tehát elégedett vagyok.

Nagyjából ezért is írtam ki a kérdést. Rájöttem, hogy most végre elégedettnek, teljesnek érzem magam, és kíváncsi voltam, ez mennyire általános? Egyelőre elég fele-fele a megoszlás.

Meg is ragadom az alkalmat, hogy bíztassam azokat, akik nagyon elegedetlenek az életükkel, hogy változtassatok, amin csak tudtok! Nem lehet azonnal csodát tenni az élet minden területével, de amin a hatalmatokban áll, azon mielőbb változtassatok! Ne hagyjátok magatokat a rosszban rekedni! Tegyétek meg magatokért, megérdemlitek a jobb életet! Mit tanacsolnátok egy jó barátotoknak, ha a helyetekben lenne? Tegyétek azt magatokkal!

2021. máj. 21. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok, párom 24. Idén leszünk 3 éve együtt és 1 éve költöztünk össze albérletbe.


A lakással elégedetlen vagyok, nagyon nagyon sok dolog elromlott, mióta itt lakunk, nem a mi hibánkból. Sok dologra az itt élés során jöttünk rá, pl hogy a nyílászárók egy kalap sz*rt nem érnek. Minden munka, amit itt korábban a lakásban végezhettek, valószínűleg a haver józsi csinálta meg ingyen / olcsón, mostmár látjuk is... nyáron jár le az 1 éves szerződésünk, még kitaláljuk, hogy mi legyen. Mert amúgy a lokáció az tökéletes (belváros közepe, de csöndes részen, 3 percre minden villamos/metró) és baráti áron is béreljük, a rezsi sem magas.


A kapcsolat szuper. Én a páromat 14 éves korom óta ismerem, nagyon fiatalok voltunk. Egy közös barátunk által ismerkedtünk meg, mert nagyon hasonló a zenei ízlésünk és egy próbaterembe futottunk össze először. Onnantól kezdve 4 évig hébe-hóba találkoztunk koncerteken, fesztiválon, hétvégente kocsmákban. Közös chat is van a közös barátokkal immár lassan 5 éve, ott is azért tudtunk rendszeresen a másikról, mert napi szinten beszélünk ott.

18 éves voltam mikor a párom születésnapja volt, egy házibuliban ünnepeltük. Hajnalban összegabalyodtunk. Fél évig kavartunk, utána szerelmet vallott, aminek nagyon örültem, mert nekem 14 éves korom óta tetszett amúgy. Jót tett a sok év, örülök, hogy nem korábban jöttünk össze.

Most így lassacskán felnőtt fejjel, sokat változtunk, de pozitív irányba. Örökbefogadtunk két kiscicát ősszel, velük élünk négyesben az albiban. Imádjuk őket, tök olyan érzésünk van, mintha egy kiscsalád lennénk.

Remélem pár éven belül eljutunk az eljegyzésig, én szeretnék tovább lépni a kapcsolatban, ő is említette már amúgy, szóval bízom benne, hogy tervben van neki :)


Család... hát anyukám már jól van, ő ápolónőként dolgozik 30 éve és most végignyomta a covid osztályt elejétől a végéig, mert áthelyezték. El is kapta sajnos bent, de megúszta komolyabb baj nélkül. Most végre ennek vége, júniustól vége a covid osztálynak és visszamehet az ortopédiára, ahol eredetileg volt. Nővérem a férjével él itthon, tanul, dolgozik, megvannak. Bátyám külföldön dolgozik a barátnőjével, ő nagyon hiányzik, lassan 2 éve nem láttam. Remélem idén nyáron hazatudnak jönni.


Egyebekben én is jól vagyok, a covid alatt nagyon bepunnyadtam, mert itthonról dolgoztunk, fel is jött jópár kiló, de végre megjött a védettségim, júniustól megyek terembe és visszarázódok a régi formámba. A munkám jó, szeretem, jól fizet. Szeretnék tanulni idén, de még nem igazán körvonalazódott, hogy nyelvet vagy szakot. Csak képezni akarom magam, nem egyhelyben ülni.

Nagyon erős szorongásom alakult ki tél környékén, ami teljesen random rámtört itthon, az utcán, bárhol. Volt pár pánikroham is, meg rosszullétek, ájulás. Szerintem picit besokalltam akkor a bezártságtól, meg elég feszkós időszakunk is volt párommal és egymáson vezettük le. Hála égnek ennek is kezd vége lenni, hetek óta nem volt semmi ilyesmi, próbálok minden nap 1-másfél órát lazítani, kikapcsolni egyedül.


22L

2021. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy összességében véve meg vagyok elégedve.

otthonunkat nagyon szeretem. Bár pont nagyobb lakásba tervezünk költözni, de nem tudom el tudnék-e innen menni, annyira szeretem a mostanit.

Párommal a kapcsolatunk jó, azzal is meg vagyok elégedve. Bár vannak problémák, sokszor vannak hirtelen villámvitáink, de szerintem jobbat nem találnék. Nem cserélném le senkire.

A családommal a kapcsolatom, hát ez már nem olyan fényes. Testvéremmel elég érdekes a kapcsolatunk. Nagyon szeretjük egymást, de úgy tíz perc elég, hogy összekapjunk. Felnőtt ember létünkre.

Szülők...egyik nem él már, másik pedig beteg. Ők nagyon hiányoznak az életemből.

Munkámmal is meg vagyok elégedve. Szeretem magát a feladatot, szeretem, hogy kötetlen munkaidő. Csak eléggé magányos munka, így sokszor hiányzik a társaság, hogy legyenek munkatársak.

Az egészségem az, amivel nagyon nem vagyok megelégedve. Ha kicsit is javulna a helyzet, sokat javítana az életminőségemen.

Akkor azt hiszem azt mondanám az életemre, rosszakkal együtt, teljesen meg vagyok elégedve.

2021. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyrészt elégedett vagyok. 44 vagyok, egyedülálló anya. A lányom nagyon jó fej, igazi kincs. Imádom őt is, a munkámat is és a hobbijaimat is. Tartalmasan töltöm a szabadidőmet és a munkám is értékteremtő. Két dologgal vagyok csak elégedetlen, az egyik, hogy nagyon liftezik a súlyom, hiába edzem, stesszevő vagyok és ezt jó lenne kezelni, mert vagy koplalok vagy szénhidráton élek egész nap és egyik sem jó. A másik, hogy nincs párom és bár jól érzem magam egyedül is, jó lenne szerelmesnek lenni még egyszer. Szexre bármikor találnék, de ugye nekem sokkal több kellene annál...
2021. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elégedett. 50-es nő vagyok. Ami jó házasságokat látok magam körül, ott a pasi minimum "2 fejjel magasabb" mint a nő. Jobb képű, sokoldalúbb, sok helyen 50 körüli anyuci nem vezet, ennek ellenére szinte csak a férje kocsijában lehet fellelni. Férfiaktól hallom: Oh, otthon Anya a főnök! Ahol meg faszikámnak még a szex is kell ott aztán Anya úgy zsarol ahogy tud. Sok idősebb férfinak nem az élete része a felesége hanem a teljes élete. Haza lapátolja a pénzt, aztán Anya tudja mire kell elkölteni. Aztán munkán kívül az ideje nagy része Anya fuvarozgatása, fodrászhoz, egyik üzletből a másikba. Ja, Anyának csak egy sejtelmes mosolyt kell megereszteni ha a 20. méregdrága bőr csizmát akarja megvenni. Nos nálunk én vagyok a TÖBB! Én vezetek autót! Meg mostmás a felnőtt gyerekeink. Drága férjem még régen mikor még iskolások voltak kijelentette, Ő nem fog megtalulni vezetni, minek (?) hiszen a belvárosban élünk. Én vagyok a tanultabb, én töltök be munkahelyen magasabb pozíciót, én keresek többbet! Ja és még a szex is nekem kell jobban. Szerintem jobbban is nézek ki. Bánom már, hogy anno nem léptem le. Bizony irigylem az említett nőtársaimat akik pusztán mert női nemi szervük van az ég világon mindent megkapnak a náluknál sokkal tehetségesebbb férjeiktől.
2021. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!