Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos emiatt haragudni a páromra? Esetleg szakítani vele?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozunk mindketten. Úgy alakult, hogy ö haza tudott menni pünkösdre, én pedig nem....Amióta otthon van, minden nap a barátaival ül a bárban, és szórakoznak, isznak. (2 napja) az ilyen estéken hanyagol engem, csak akkor hív fel, amikor éjjel 1-kor hazamegy részegen.

Emiatt persze ideges vagyok rá, és nekem nagyon rosszul esik. De amig nem tesz semmi rosszat, hagyom, hogy bulizzon.

Tegnap viszont elvetette a súlykot. Most túl messzire ment. Tudta nagyon jól, hogy szabadnapom van ,és hogy alig várom, hogy beszéljünk. Erre mit csinál? nélkülem ment el egy szórakozóhelyre. Ö ott táncolt, mulatott, ivott a haverjaival... minderröl persze nem tudtam, csak amikor 3-kor haza ért...elöször nem mondta el , merre volt, végül csak bevallotta.

Azt mondta, nem volt kedve menni, de a haverjai rászedték...Meg hogy nem próbál kibujni a felelösség alól, tudta jól, hogy rosszat csinál, és hogy ki fogok akadni...

De azért mégis elment. Szerintem teljesen jogosan akadtam ki, én itthon vártam, nem tudtam hol van, nem tudtam aludni....miközben ö valamilyen szorakozo helyen jol erezte magat. Tudta nagyon jol, hogy szabadnapom van, hogy egyedül vagyok itthon, mégis megcsinálta ezt....

Megpróbált nyugtatni azzal, hogy neki én vagyok a minden, nem csajozni ment, nem csalt meg, nem csókolózott mással. Bar szerintem ez alap. Meg mondta, hogy mindenkivel csak rolam beszelt..hogy én hol vagyok, milyen a munka stb.

Mondtam neki, hogy nem RÓLAM kell beszélni, hanem VELEM!!!

Nem az a baj, hogy elment...hanem hogy ennyire nem foglalkozik az érzéseimmel. Nem gondol bele, hogy én hogy érzem magam.... Én dolgozok, gürizek itt kint, ö meg otthon nagy kanállal falja az életet. Aki ennyire nem figyel oda a másikra, az nem is szereti igazán. A szakítás gondolata is itt van a fejemben. De minimum a megleckéztetés. ilyet senkivel nem lehet csinálni.

Csak én reagálom túl? Vagy ez egy rohadt szemét dolog töle, ami megér egy szakítást?



#harag #szakítás #Nélkülem bulizik
2021. máj. 24. 05:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Most valójában önigazolást keresel, hogy mondjuk azt, hogy szemét pasi, megérdemli, ha megcsalod őt vagy ha azt nem is, de minimum kiduzzogsz magadnak egy wellness hétvégét?


Egy névtelen kérdező oldalon értelmes férfi nem fogja ezt mondani, mert nincs túl sok esélye annak, hogy ő dugjon meg téged. Élőben találsz bármennyi lelki szemetesládát, aki azt fogja neked mondani, amit hallani akarsz annak reményében, hogy te hátha majd VELE fogod a párodat megleckéztetni.


Ugyanakkor egy névtelen kérdezőoldalon a nők is ki fogják magukból adni az őszintét és a frusztrációjukat és el fogják mondani neked, hogy az ilyen férfi nem tisztel, nem szeret igazán, különben becsicskulna neked pincsikutyába és bulizni se járna, hiszen ott más nők is vannak és egy ilyen nem alkalmas a párkapcsolatra, hiszen az arról szól - főleg mióta feltalálták az okostelefont és a videochatet -, hogy naponta legalább 3 órát beszélgettek a semmiről és feltétlenül elkülditek a másiknak, hogy milyen kakiltatok meg milyen filmet néztetek és a neten mit olvastatok, ezzel egyúttal azt is bizonyítjátok, hogy a másik nélkül sivár az életetek, mert semmiképp sem csináltok semmi olyat, ami egyedül mókásabb, mint kettesben, egymás s...ggében. Minősített körülmény ha a másik eközben dolgozik vagy beteg, mert akkor lelketlen szemét vagy, ha neked van pofád jól érezni magad, az a minimum, hogy osztozol a másik keserűségében.


Közben meg a valóságban a legtöbb nő úgyis az alapján dönt, hogy szakít, megcsal vagy duzzog, hogy mennyire tartja értékesnek önmagához képest az adott férfit. Csak ezt túlságosan bitchy lenne bevallani, így inkább a "szerelem" szót használja. De ez nagyon messze van attól, ugyanis, akit szeretünk

- abban megbízunk akkor is, ha nincs a s...ggükben. Régen úgy ment el valaki munkába, hogy még vezetékes telefon se volt és nem tudtad, hogy mi van vele. Régen a távkapcsolat azt jelentette, hogy szekérháton elment Bécsbe vagy Pozsonyba és hetekig, hónapokig nem láttad és maximum táviratot vagy postagalambbal küldhettél neki levelet, de mire megérkezett volna meg rá a válasz, addigra már majdnem letelt a kiküldetés és haza is tért. Ha nem vitte el a tifusz, kolera vagy bubópestis.


- a másik boldogsága olyankor fontosabb, mint a miénk, ezért őszintén örülünk neki (nem csak kényszeredetten megpróbálunk úgy tenni, hogy ne legyen vita), ha ő jól érzi magát még akkor is, ha történetesen nekünk a legrosszabb munkahelyi napunk van, amikor a főnök és a kollégák is szemetek és még a tömegközlekedés is késik.


- meg sem fordul a fejünkben, hogy megleckéztessük, de ha igen is maximum olyan játékos-szerelmes módon és nem szerepel benne szakítás vagy másik férfi (gondolata sem).

2021. máj. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez most komoly? Nem ő tehet arról hogy te nem tudtál hazamenni. Nyilván régen látta a barátait, persze hogy jól akarja magát érezni velük. Elég hp vagy ha neked ez fáj. Jobb lett volna ha ő is otthon ül akár dolgozol akár nem? Nagyon túltolod.
2021. máj. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Pfú, egyszer volt ilyen elmebeteg barátom aki minden nap, minden percben amikor távol voltunk egymástól a telefonon lógott volna velem.

Szakadj már le szerencsétlenről. Ritkán megy haza, jó hogy az ottani barátaival foglalkozik olyankor, és nem veled telefonál.

Irányítás mániás pitsah...

2021. máj. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem van igazság abban, amit írsz. Egyrèszt vallja be, hogy igenis volt kedve menni, ne tolja rá a haverokra. Másrészt szerintem nincs gond a bulival, de ez kétoldalú dolog. Ha már nélküled hazament, akkor az a minimum, hogy amíg külön vagytok, fényes nappal igenis szán rád egy fél órát legalàbb, és nem éjjel ittasan. Arról az oldalról is hiányzik némi empátia, nemcsak tőled. A teljes hanyagolás, hogy csak ittasan odaböfög valamit hajnalban, szerintem is nélkülözi a tiszteletet. Nem megleckéztetni kell, hanem elmondani neki ezt őszintén.

Amúgy pedig:tanuljuk már meg a szavak jelentését! Halálra idegesít, hogy már nem először olvasom, hogy valakit “rászedtek”. Tudod, mit jelent, hogy rászedtek? Átvertek.

Őt legfeljebb rávették, nem rászedték. Ha ennyi átment itt pár embernek, már volt értelme kommentelni.

2021. máj. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Tehát nem bújhat ki a seggedből és állandóan téged kell szórakoztatnia. Remélem hamar lapátra tesz.
2021. máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Borzalmas, amit művelsz. Ha egyedül vagy, hívj fel pár havert, barátnőt, dumáljatok, pótoljatok be némi kiesett időt. Vagy nézz valami filmet, sorozatot, olvass. Imádom páromat, meg minden, de amikor lelép edzőtáborba, vagy az éves szokásos kanpartyra, alig várom, hogy kicsit magam legyek :D Napi egyszer becsekkol, hogy mizu, milyen napja volt/van, és kész.

Elmondani meg persze, hogy nem mond el neked semmit, meg tagad, terel, mert egyből hisztizel, meg érzelmileg zsarolod. Miért lenne őszinte egy ilyen emberrel?

2021. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

#1-es Minden szavad arany!

Kérdező, 3 napja jól érzi magát, és te egyedül vagy, foglald el magad, ülj be egy kád vízbe esténként, olvass könyvet, nézz YT videókat, sorozatot. Ezért nem érdemes szakítani, értem, hogy kihagytak a buliból, de miért nem vagy képes jó szórakozást kívánni neki!? Ha ennyire őrmesterkedni akarsz, miért nem kérted meg, hogy minden nap x órakor jelentkezzen be, akkor lenne mit számon kérned.

2021. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Atyaég! Kérdező! Neked eljutott az agyadig az, hogy mit kérsz számon a párodon?! Már miért kéne neki is szenvednie, mikor te szenvedsz?!

Hogy merült fel egyáltalán, hogy minket, idegeneket kérdezz arról, hogy szerintünk megér-e ez a dolog egy szakítást (mi van??????). Mert mi lesz, ha szakítasz? Szomorú lesz egy darabig, aztán megy és nélküled fogja magát jól érezni, egy idő után meg mással. Hűűűű de megleckéztetted :D

Vagy azt tervezgeted, hogy kidobod, ő meg majd szépen visszakönyörgi és megembereli magát?

Ha van esze, egy ilyen után magától is menekülni fog. Én neki drukkolok.

2021. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Szakíts.
2021. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Ezért jó néha kicsit külön lenni. Sok újat megtudsz a másikról. Gondolom, most a párod is átértékeli, hogy akar-e veled folytatást. Mondjuk ha lesz egyszer közös gyerek, ő dolgozik, te meg otthon, akkor ugyanezt a hisztit kell elviselnie évekig. Nem biztos, hogy akarja is.
2021. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!