Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítsam le a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le a párom hogy ne elvárásokat támasszon felèm amiből megfeleltségi kényszerem lesz?

Figyelt kérdés

Szinte fenyegetőzik.

Apróságoknak tűnnek ugyan de beeszik magukat a kapcsolatba úgy mintha hierarchia lenne köztünk.


Pl beszól ha egy poharam nem mostam el nála es ugy mentem el, meg figyeli a gyerekekkel valo kapcsolatomat de abban is hanyagságot hibát keresve, mindent gyanusab kritikus szemmel néz, és szinte fenyeget, lecsesz ha vmi neki neki nem tetszik azzal az indokkal hogy ő komoly kapcsolatban vagy gy.vállalás előtt nagyon megnéz mindent a másikban.



Csak épp ez odavezet ami az egyik exemmel is volt hogy szinte már le sem merek ülni folyamat készenlétben vagyok, kényszeresen kiteregetem a kád melletti kilépőt is, meg ilyeneket csinálok nála.

Próbáltam vele megbeszélni hogy en nem akarok vizsgadrukkban élni ugy tűnt mintha megértené de a végén hozzá tette sokat nem is vár mert amugy is tul lazának(linknek)tűnök neki, szoval szerinte igy is alacsonyra tette az elvárásait és figyelni fog gyerekekkel is.


Ő a férfi.

Mindeközben viszont benne visszafelè azaz felém, a szexen kívul szinte semmiféle megfeleltségi kényszere nincs, néha ad egy virágot amit értékelnem kell mert elvárja, és ennyi, szóval úgy nagyon nem is tesz értem semmit, ergo inkább mondhatnám én azt hogy kérdéses, hogy komolyan kéne e őt vennem.

Ezt jeleztem neki annyival hogy pl más srác már milliot segitett volna nekem abban hogy haladjak előre (az exem pl a mai napig is költ rám nem kicsit), ő meg 2 szalmaszálat nem tesz le(csak virágokat stb), hogy azért fogja már vissza magát, de nem fogja.

Kritizál, hogy nem mostam el egy poharat.



Miért várja el hogy én hajbókoljak neki? Így én nem tudok élni. Pláne nem egy életet nem fogok tudni/nem tudnèk így leélni.


Vagy az okozná hogy ő bőven többrt keres nálam? Szoval akkor ő ilyen és igy is fog maradni?



#behódoltatás
2021. máj. 24. 10:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
40%
Akire az exe még mindig pénzt költ az miért várja el hogy komolyan vegyék?
2021. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik alapból ilyenek, hogy a kákàn is csomót keresnek. Az is lehet a múltban annyira megégette már magát, hogy így akarja elkerülni az újabb csalódást. Egyik eset sem alkalmas párkapcsolatra.

Én kerülöm az ilyen fazonokat, ismerek nem egy ilyet. Javaslom neked is ugyanezt.

2021. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Ne őt akard megváltoztatni, hanem saját magadat. Ez nagyon rossz irány, amikor másoktól várjuk a változást, mert más embereket mi képtelenek vagyunk megváltoztatni. Csak saját magunkat tudjuk. Itt is neked kellene elérned magadban azt, hogy az ő viselkedése ne ezt a reakciót váltsa ki belőled. Ezen dolgozz. Ettől függetlenül lehet nem a megfelelő emberrel vagy együtt, de az embereket így nem is lehet megváltoztatni külső hatásra ahogy képzeled.
2021. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod gyomorideggel tölteni életed hátra lévő részét, szakíts vele még most.
2021. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
0%

Az én párom pl a kutya vizét rendszeresen a helység közepére teszi. Nem egyszer belerúgtam már.

Amugy nem nagy dolog de hosszú távon idegesítő hogy egy ilyen apróságot nem tud rendesen megoldani.

Az emlitett elvárások nem hiszem hogy teljesíthetetlenek lennének.

Tudod, azért valamilyen következtetést le lehet vonni abból ahogy az ember adott szituációban hogyan viselkedik. Ha pl nem tudsz elmosogatni magad után, lehet azt gondolja trehány vagy, és egy trehány nő ne nevelje az ő gyerekeit, mert rossz példát fog mutatni nekik. F

2021. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
75%
Oké amit leírtál, de #1-es kérdése is zseniális. Hogy van ez, hogy az exed pénzel? Csodálkozom, hogy így egyáltalán leálltak veled. Más tészta, hogy a hapsid egy bunkó.
2021. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Mosogattam eleve. Egy pohár maradt ki. Ez a hatalmas bűnöm.


Folyamat stresszt akar nyomni rám.

Hogy veletlenul se erezzem magam vele otthon. Én ezt erzem.

Ha nalam lett volna valaki en eleve a jelenlétének örültem volna es bnoim de plane nem a párom eszembe nem jutna ezzel csesztetni napokig utana.


Amugy is ha egyutt élnenk nekem kéne ra mosni főzni eleve. Ő meg egy poharért is szol.

2021. máj. 24. 11:32
 8/51 A kérdező kommentje:

6 az exem soha az életében nem volt smucig. Nem esik nehezére a nőket meghívni ruháztatni semmi.

Soha az életben egy árva petákot nem kert tolem. Mindent meg tud oldani a kapcsolataival is voltunk már rengeteg városban is pár napokra szabadidőprogramokon is haverjainal, elvisz haverjahoz pizzazni, meghiv inni, sőt a"nyomorult" helyzetem miatt pénzt is akar adni, meg mossa a fejem is hogy vegyem már észre kivel járok most egy smucig önző emberrel aki engem egy senkinek vagy p.ncinak néz csak valszeg.

Tudja hogy nem akarok vele összejonni tudja hogy van barátom mindent tud. Évtizedek ota haverom/barátom/spanom is az exem kb mint egy testvèr jelenleg.

2021. máj. 24. 11:36
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miértnem hagyod ott?

#5 voltam.

2021. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
51%
Évtizedek óta? 🤔
2021. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!