Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után 1 évvel hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 1 évvel hiányzik az ex??

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Teljesen megvagyok rekedve 2 hete. Egy álom miatt eszembe jutott az exem és nem tudok nem rá gondolni azóta. Párom van, 1.5 éve együtt vagyunk, mostanában sok a vita, sok a stressz. Egyébként imádom a páromat, együtt élünk, tervezzük a jövőt, de néha jobban, néha kevésbé, de felzaklat az exem gondolat. Néha úgy érzem mintha hiányozna, de állítólag megcsalt nagyon sokszor (én biztosan csak kettőröl tudok) és azért szakítottam vele. Nem tudom mit kéne csinálnom, hogy megoldódjon ez az egész… 3 éves kapcsolatból szálltam ki egyébként, mert szerelmes lettem a mostani páromba meg meguntam a megcsalásokat. Segítsetek, ti mit tennétek a helyemben?

21/L



2021. máj. 26. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Éld át, ne ellenkezz! Minél inkább próbálod a gondolatot elűzni, annál jobban megfogod.
2021. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2,5 év után is hiányzik. Szinte nincs nap, hogy nem jut eszembe.

Ez már csak ilyen.

2021. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik te sem vagy a hűség szobra. Már rég megvolt a jelenlegid míg együtt jártál a másikkal.
2021. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!