Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Jó ez hülye kérdés ,de bármit mondok vagy teszek nem érdekli. Ha odáig vagyok egy filmért , és meg akarom vele nézni , akkor azt mondta múltkor pl ,hogy őt nem érdekli, biztos szar film.. Ilyenkor úgy felmegy bennem a pumpa.. Találkozni is sokkal ritkábban szoktunk. 3,5 éve vagyunk együtt egyébként , és szerintem van valakije. Jobb lenne ha én szakítanék mielőtt ő velem?

2021. máj. 27. 06:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

3,5 év alatt a párok többsége együtt él, miért döntöttél úgy, hogy külön maradtok?

Mit jelent a ritkább találka, miért csökkent a száma, történt vele valami az elmúlt időszakban?

Mit csináltok, amikor együtt vagytok, támogat lelkileg?

Miért nem bízol benne, adott rá okot?

2021. máj. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Szakíts.
2021. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most például két hete nem találkoztunk. Ha együtt vagyunk akkor jó egyébként. Kirándulunk sokat. De vannak hülye elszólásai. Azért nem bízom benne ,mert lányokkal találkozgat , és chatel és flörtöl velük
2021. máj. 27. 07:07
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelmű. Nem szeret téged. Mást keres a helyedre
2021. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

" miért döntöttél úgy, hogy külön maradtok?"

Nem ő döntött így. Fel sem merült, hogy összeköltözzenek. Tipikus esete a szerencsétlen reménykedő nőnek és az őt maximálisan kihasználó férfinak.

2021. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem bízom benne ,mert lányokkal találkozgat , és chatel és flörtöl velük"


Ez komoly? Kb 20. vagy a sorban, kéthetente megdug, aztán kész. Nem szeret, nem érdekled, nem akar tőled semmit. Sőt, más lányokat nézeget. Mégis mire vársz?

2021. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az nem akarja felfogni, akinek az IQ-ja 100 alatt van.
2021. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítom a kérdést:

Téged miért érdekel még mindig ez a pasi?

2021. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Jobb lenne ha én szakítanék mielőtt ő velem?"

Melletted más lányokkal flörtöl, nincs rád ideje, 2 hetente találkoztok, miközben volna rád ideje, szerintem egyértelmű, hogy nem egyedüli lány vagy az életében. Nem tűnik komoly kapcsolatnak, csak 2 hetente átmegy dugni, szexkapcsolat, amit szintén megerősít, hogy "bármit mondok vagy teszek nem érdekli".

2021. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Összegezzük:


"lányokkal találkozgat , és chatel és flörtöl velük, bármit mondok vagy teszek nem érdekli, 2 hete nem találkoztunk és szerintem van valakije"


3,5 éve vagyunk együtt egyébként.


A kedves "nekem miért nincs barátnőm" jellegű kérdésekre itt a megoldás újra és újra és újra.

2021. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!