Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok vele? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok vele? Ha nem jóa szex, egyáltalán nem kívánom vele, de azon kívül tökéletes a kapcsolat.

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 00:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
73%
Tehat van egy jo testvered. Pasid mikor lesz? Tudod akivel szexelsz is.
2021. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
29%

17 éve vagyunk együtt második nejemmel, pár éve nincs igénye a szexre csak igen ritkán. Nekem viszont eléggé nagy a libidóm. Stresszeltünk 1-2 évig ezen a helyzeten. Majd rájöttem, legjobb, ha békén hagyom és nem piszkálom a témával. Ha akar szexet, akkor ott vagyok. A sok probléma és azokon való átlendülés bebizonyította jól megvagyunk így is. Mára feleségem semmilyen féltékenységet nem mutat. Néha kalandozok, de komoly viszonyra nincs igényem. Olyan is van, akivel évek óta van barátság extrákkal kapcsolatom (1-2 havonta), ráadásul nejem is jól ismeri és kedvelik egymást. Szépen kialakult, ez így jól funkcionál, mindenkinek megfelel. Tudom, érdekes, sokan nem tudják mindezt elképzelni, ám működik. Négy gyermekes házaspár vagyunk, két felnőtt és két kamasz gyerekkel, sőt, már egy unoka is van. Jó emberek vagyunk, jó szülők, jó társak. Feleségemmel olyan szoros a barátságunk, hogy fél szavakból értjük egymást, a másik társasságára pedig nagy igényünk van, nem tudnánk nélküle elképzelni az éltet. Ahogy Marston professzor és a Wonder Women (2017) filmben mondja a feleség: Nem a rabtartója a férjének, hanem a partnere. Miért lenne féltékeny, ha az megkíván egy másik nőt szexuálisan?

50F

2021. jún. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
79%
32-nek: A feleséged is tud a kalandjaidról?
2021. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!