Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a párom azzal fenyegetőzik, ha nem hagyom abba a Tomb Raiderrel való játszást, akkor azt megcsalásnak veszi és elhagy?

Figyelt kérdés
A legújabb, 2018/2019-ben kiadott verzióról van szó, amelyikben annyira élethű és részletgazdag a karatkerek grafikája, hogy féltékeny lett Lara Croft miatt, mert szerinte játék közben végig a fenekét bámulom, meg sokkal szebb az arca, mint az övé.

2021. máj. 29. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Kamu 🤣🤣🤣
2021. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ez vicces; de az állandó játék engem is zavarna.
2021. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az a nem normalis, hogy beered egy olyan lannyal, aki nem nez ki olyan jol, mint a no a videojatekodban!

Ne legyel megalkuvo!

Szakitsz es keress egy olyan szintu not, aki minimum ugy nez ki, Lara.

Sok sikert!😊😇😍🤩

2021. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha a virtuális karakterre kell kiverni és nem a hús vér nőt dugni.. akkor rájössz.
2021. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
#4 Köszi hogy megosztottad a tapasztalatod 👍
2021. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem tapasztalat.. én a nőt választottam a videójáték helyett.
2021. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 moozygoo ***** válasza:
Nem normális
2021. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, aki az időjárásjelentés bemondójára is féltékenykedik, igen, sajnos léteznek betegesen féltékeny típusú emberek. Bár videojátékra még sosem hallottam , hogy féltékenykedne valaki :D
2021. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!