Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretném elveszíteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném elveszíteni, mert fontos számomra, de úgy érzem nagyon elrontottam, hogyan mutathatnám meg, hogy fontosabb számomra mint eddig bárki volt?

Figyelt kérdés

Nagyon elrontottam egy két dolgot, mintha "letámadtam" volna szerintem úgy jött le. Azóta hullámzóak voltak a beszgetések. Nem vagyunk együtt, de úgy érzem, hogy ezzel a húzással nagyon elrontottam, hogyan mutathatnám meg, hogy igenis fontos számomra. Volt már egy két kialakuló kapcsolatom, de nem jött össze amit nem is bánok mert nem éreztem, hogy annyira megfogtak volna. Vele viszont nagyon sok közös van, nagyon egyre jár az agyunk is. Valahogy szeretném tudatni vele, hogy igenis a legfontosabb nekem, különleges, de úgy hogy ne is ijesszem el, mert már sikerült is szerintem.

Valaszotokat előre is köszönöm!



2021. máj. 30. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatnád, hogy konkrétan mi volt, mert így nem lehet mit mondani. Lehet, hogy ő kicsit sem akarta komolyan a kettőtök dolgát és jól jött neki, így leléphetett. Mennyi idősek vagytok? Akinek kellesz, nem ijed meg és nem kop le csak úgy.
2021. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha komolyan gondolod a segítséget akkor írok üzit, nyiltan nem szerettem volna kiírni a szituációt. De előtte egy visszajelzést szeretnék, hogy küldhetek e üzit, és igeeen hosszú lesz lehet
2021. máj. 30. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan leírhatod üziben is.
2021. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is leírhatod hogy mi a szitu :)
2021. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jöhet!
2021. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is!
2021. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!