Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves első kapcsolat vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves első kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

Úgy érzem lehet vége, nekem ez az első,neki a 2.kapcsolata. Nemsokára 7.éve vagyunk együtt.

Több gondunk van, ami engem kezd kiábrándítani.


Nektek akinek szintén Több éves volt az első kapcsolata nem tartottatok attól hogy elpazaroltatok Több évet és féltetek lezárni?


33f


2021. máj. 30. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt időm feldolgozni azt sem, hogy kirakott. Én mindig tettem a kapcsolatért, ő pedig megunt és kirakott, hogy csak úgy nyekkentem.
2021. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem az első kapcsolatom volt több éves, hanem a 3., ott 4 év volt amíg együtt voltunk. Annyira nem hatott meg hogy vége lett, már bennem is érett a döntés, de az akkori barátnőm előbb lépett, persze már mint kiderült együtt volt valaki mással. De már felidézni se nagyon tudnám miket csináltunk együtt. Aztán a legutóbbi kapcsolatom, ami kicsit több, mint 6 évig tartott kb másfél éve ért véget, sajnos a lány nem kicsit volt pszichiátriai eset, ezt viszont a mai napig nem tudtam feldolgozni. Egyrészt bennem van, hogy elment 6 olyan év, ami elég jó lehetett volna ismerkedésre is, másrészt pedig még mindig szeretem. Több kérdést is kiírtam róla itt az oldalon, ha akarod itt olvasgathatsz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Azt tanácsolják ilyenkor, hogy ismerkedni kell meg felkeresni egy szakembert, lehet hogy neked segítene.

2021. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugy ereztem h egy percnel sem szeretnem tovabb rabolni az idomet a jovoben a kapcsolatBAN valo szenvedesen.
2021. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első komoly nekem 4 éves volt és nehezen tudtam lezárni nem akartam egyedül maradni. Nem voltak barátaim a családdal fasirtban voltam de aztán annyira betelt a pohár hogy ott hagytam. Nem mondanám azt hogy pazarlás volt mert tanultam belőle.
2021. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 7 év volt az első, az akkori páromnak én a 2. voltam, az első azt hiszem 2 év volt.

Nagyon sajnálom, hogy elb sz tam a fiatalságomat mellette (18-25), de nagy hiba lett volna tovább húzni az időt

2021. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De, elpazarolt évek voltak. Inkább össze se jöttem volna vele, és fordítottam volna azt az időt értelmesebb dolgokra..
2021. máj. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!