Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetséges hogy 30felet nő szép csinos nő magabiztos határozott és talpraesett még szűz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szexelt, úgy lehetséges.
2021. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

#1-nek igaza van. Nem vitás.


Amúgy úgy lehet, hogy nem szép nőkről beszélünk, hanem rondákról. Úgy. Nem életszerű, hogy egy szép nőt ne keresnének meg naponta többször jobbnál jobb faszik, azoktól meg minden nő benedvesedik. Aztán ha eluralkodik rajtuk a vágy akkor már nincs visszaút (ha van faszijuk, ha nincs).

2021. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Hetente van ilyen kèrdés... Munkamániàs, nem ez az első-fontos dolog az életében, hanem pl. az egzisztencia megteremtése, egyedül jobb neki, stb.
2021. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

3-as, igen munkamániás... és egyik hot kollégája se akarja levarrni, ugye? Még ha nem is kell tartós egy nőnek, akkor is kúrják őt megállás nélkül biztos lehetsz benne, pláne ha még jól is néz ki.

Szép és szűz nő kizáró ellentét. Az.

2021. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Honnan veszed, hogy szűz? Erről nem nagyon szokás idegeneknek beszélni, és ha ismernéd, akkor lenne válaszod. Lehet, hogy nincs, vagy nem publikus a kapcsolata.

Én pld. régóta egyedülálló vagyok, de a szexuális életem rendben van..

2021. máj. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Max akkor, ha vallásos.
2021. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy nagy szerelmi csalódása.

Lehet, hogy fiatalabb korában nem nézett ki ennyire jól.

2021. máj. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

"Honnan veszed, hogy szűz?"

Te most random kitaláltad, hogy a kérdező csak tippeli hogy szűz? A kérdésre koncentrálj.

2021. máj. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Lehet azért mert nem talált olyat, akivel foglalkozna. A legtöbb magyar pasi rusnya mint a dög, és rajta csüngnek 30 évesen is az anyjuk csöcsén.

Vagy aszexuális.

2021. máj. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok már mai gyerek, de ilyennel még nem találkoztam élőben. Inkább az a jellemző, hogy az átlagosan csúnya nőket is megpocsékolják, ha van libidójuk. A több csúnyácska egyetemi csoporttársnőmnek már felnőtt gyereke van, pedig 43,44 évesek. HA egy nő dugni akar, akkor elég egy-két telefon, és már tömik is. Egy átlagnál gyengébb pasinál ez nehezen jön össze, és leginkább anyagiak kérdése.
2021. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!