Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit szűr le ebből a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szűr le ebből a viselkedésből? (anyagiak)

Figyelt kérdés
Párommal még nem élünk együtt. Ő jóval többet keres, mint én, de újabban úgy érzem, hogy 'rám van szállva' anyagiak terén. Ez annyit takar, hogy számonkér, mennyi fizetésem maradt még. Kb egy fagyi árát is a szememre hányja, de ha másodszor ülök a hónapban a kocsijában, akkor a benzint már nekem kell fizetni. Állítása szerint minden hónapban a felénél már elfogy a pénze (fogalmam sincs mire). Ugyabban az időben kezdtünk el mindketten dolgozni, 2 éves kapcsolatról van szó. Ő alapvetően anyagiasabb családból származik. Eddig bármit csináltunk közösen, mindent felesben fizettünk, de ezek a megnyilvanulasai újabban kissé furcsák és még együtt sem élünk.. Ki mire következtet ebből, mert nekem ötletem sincs, mi lehet a háttérben?!

2021. máj. 31. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő megkérdezi mennyi fizetésed maradt még, te miért nem turkálsz a zsebében?


Amúgy mivel a kedves párod egy gombóc fagyit sajnál tőled, én arra következtetek, hogy nem igazán van oda érted.

2021. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy nem szeret igazán, de valószínűleg másokkal is ezt csinálná. Sajnos ez a fajta számonkérés is uralkodás jele. Egy úriember nem viselkedik így, sokkal inkább egy tahó.


Illetve azon is elgondolkoznék, hogy szeretnék-e olyan emberrel élni, családot alapítani, aki jól keres, mégis feléli a pénzt már a holnap közepére. Igen, az is hatalmas probléma az együttélés során, ha valamelyik fél képtelen beosztani a pénzét, ezért rátelepszik a másikra, aki annyit fog észrevenni, hogy nem haladnak egyről a kettőre.

2021. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hónap közepére*, na.
2021. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez vokt...rajtam élősködött sok évig, beosztotta a penzemet, reklamált mire költök a sajátomból (akkor neki kevesebb jut..). Menekülnék amig lehet mert ez csak rosszabb lesz.
2021. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne költözz össze vele. Nálunk is ez volt, velem fizetettett mindent. A bevásárlást, a szórakozást, a kaját, az utazást. Az ő pénze mire ment el azt nem tudom, de soha nem volt egy Ft-ja sem.
2021. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Üljetek le és csináljatok közös táblázatot, hogy ki-mire-mennyit költ. Azt gondolom, hogyha nincs pénze hónap közepére, akkor érthető, hogy nem akar plusz kiadásokat, de ebben az esetben valószínűleg nem a plusz kiadások a probléma.


Ha meg tud tanulni normálisan gazdálkodni, akkor lehet, hogy nagyvonalúbb lesz, ha nem lesz az, akkor nem szabad vele összeállni.

2021. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is ilyen volt.

Ő hozzám költözött, semmibe se adott (bérleti díj, számlák). "ki kér ilyet a szerelmétől"

A barátai és rokonai mind ezt mondták.

Dupla annyit keresett mint én. Az utazásainkat felesbe álltuk mindig, az ott elköltött pénzt (étkezés, fürdőzések, stb) is. Ezt senkinek se reklámozta, mindenki azt feltételezte ő fizette.

Egy ingyenélő kis pénzhajhász g3cinek néztek a haverjai, akik csak kívülről láttak mindent.

A fizuját ő is elköltötte 2 hét alatt. Ha tudta hogy van egy kis pénzem, addig nem nyugodott míg el nem lett költve (pl látott nálam 500 forintot- rögtön nem volt nála pénz parkolásra se) nem érdekelte ha buszjegyre se maradt nálam apró.

Boltban csak akkor fizetett ha kis tételben vásároltunk. Játszotta olyankor a gavallért. Utána vásároltatott velem, mindenféle édességet, szars4got 10ezrekért.



Én azt mondom menekülj amíg nem késő. Az ilyen egy büdös féreg.

2021. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a nők miért vannak együtt ilyenekkel... :D
2021. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!