Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz vagyok, ha nem vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok, ha nem vonzódom hozzá, mert meghízott?

Figyelt kérdés

27/F. Az illető nővel már régóta forrt közöttünk a levegő, még ha nem is jöttünk össze ilyen-olyan okok miatt. Több, mint 10 éve ismerjük egymást. Volt, hogy máshol laktunk, neki volt valakije, vagy nekem. Mindig jól látszott egészen mostanáig is, hogy neki is komoly szándékai lennének velem, mint ahogy nekem is. Még az éppen aktuális párja mellett is újra-újra jeleket adott, hogy szeretne tőlem valamit.


Az a helyzet, hogy időközben az elmúlt 1-2 évben meghízott, előtte tökéletesen nézett ki. Sokat álmodoztam arról - már sok évvel ezelőtt is - , hogy ha összefutok vele legközelebb, most már tényleg elmondom neki őszintén, hogy szeretnék tőle többet, még ennyi év után is, de ez nekem most elvette a kedvem tőle. És nem érzem helyesnek, mert nem a külső miatt, hanem a belsővel együtt kedveltem meg, de azzal, hogy felszedett sokat, számomra blokkolja a vonzalmat.

Egyébként annyira túlzottan nem vészes, de +10kg biztos van, talán +15 is.


Azon tűnődtem mi lett volna, ha ez idő alatt együtt lennénk és közben hízik el. Rossz embernek gondolom magam emiatt, helytelennek tartom, de a belülről jövő érzéseim, vonzalmaim, vágyaim azt mondják, hogy így nem kell, és ez nem olyan, amit az ember csak úgy tudatosan befolyásolni tud. Pedig nem tartom magam felszínesnek.



2021. jún. 1. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem jöttél vele össze, mert most hatalmas gondba lennél. Így élheted világod és túlléphetsz rajta.
2021. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz, amíg ezzel nem bánod meg.
2021. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Igen természetesen te vagy a rossz mert a nőt ugy kell szeretni ahogy van, de dagadt nőnek ha nem kell dagadt férfi, igy járt, nem "kell" a nőnek olyat választania aki nem tetszik neki. Kettős mérce? Ez van. Írom ezt férfiként, nekem se kéne dagadt nő soha.
2021. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

3: most jobb, kijött minden?

Kérdező: nem rossz. Nálam ez nem jelent gonnot, de abszolút jogod van a sajat ízlésedhez és preferenciáidhoz. Csak ne bántsd meg, ha nem muszáj.

2021. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
*gondot
2021. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tervezek mondani semmit. Eddig akartam volna de nem tettem, most már úgy nem fogom tenni hogy nem is akarom.
2021. jún. 1. 15:38
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Elég felszínes vagy de ha nem tetszik hát ez van, ne erőltessem.
2021. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

Vedd úgy, hogy ez egy kiváló önismereti tréning volt a számodra mondhatni, 0 ft tanulópénzzel. Így a legolcsóbb!

Most már tudod hol vannak a hátáraid, hol a türőképességed, így ha belekezdesz egy kapcsolatba, tudod min bukhattok el (részedről). Így zsákbamacskát sem árulsz.

2021. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy rossz
2021. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

7.


Miért felszínes?

2021. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!