Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, jártatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már úgy, hogy a párotok egy veszekedès alkalmával dúrván megszorította a karotokat, csuklótokat ès a vègèn kicsavarta?

Figyelt kérdés

#erőszak #csukló #kar #Kicsavar, megcsavar #Megszorít, leszorít, nem enged el
2021. jún. 1. 17:29
A kérdező szavazást indított:
Igen volt már ilyen..
Szerencsère nem volt ilyen.
65 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de nekem ez már nem is férne bele, addig lenne a párom.
2021. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Te is jól választottál
2021. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen véglényekkel nem sodort össze az élet. Tedd ki azonnal, az ilyenek szoktak eldurvulni, lökdösődés, pofon, aztán ha földre kerülsz meg is rugdos..
2021. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen, addig a pillanatig volt a "párom".
2021. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi, de férfiként válaszolok - bár a címzés a nőknek szól.


Bármennyire is vesztünk össze az adott barátnőmmel, SOHA nem bántottam fizikailag. Legfeljebb lelkileg, de azt sem tudatosan és idővel észrevettem azt is (emberi dolog). Még ha szakítottunk is, megírtam nekik, hogy elnézést ezért és ezért. (de nem azzal a céllal, hogy újra összejöjjek vele).


A kiírásoddal kapcsolatban egy visszatérő dolgot látok a kapcsolatokban. Ha valaki egyszer fizikai erőszakhoz nyúl és a másik még vele marad, akkor ez a jövőben ismét megfog történni... ez ugyanígy igaz a megcsalások többségénél is.


Szerintem gondold át, hogy együtt szeretnél-e maradni egy ilyen "férfival"... Én a Te helyedben semmiképpen.


Gondold át szerintem: milyen jövőt szeretnél? Megvalósítható VALÓBAN ezzel az emberrel?


29f

2021. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
Én szeretem mikor megvernek. Ebből mérem a tesztoszteronszintet. Ha nem ver meg nem igazi hím és én verem meg
2021. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

"Én szeretem mikor megvernek. Ebből mérem a tesztoszteronszintet. Ha nem ver meg nem igazi hím és én verem meg"


Költözz el másik bolygóra,legalább a többi nőnek nem ártanál,az ilyenek miatt van egy csomó nőgyűlölő,erőszakos férfi.


40/f

2021. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#6 szerintem ha eltöri a kezed vagy megpofoz abból nem a tesztoszteron szint derül ki, hanem, hogy egy idegbeteg, degenerált vadállat.

Nem is értem, hogy mit élvezel abban ha megvernek, hisz tele van fájdalommal, megalázásal stb..

2021. jún. 5. 13:26
 9/26 anonim ***** válasza:
34%
vékony csuri drogos srácok szokásai ezek, érdekes a debelák nem verik a nőjüket többnyire..
2021. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bocsánatot kért, én hülye meg elhittem, hogy véletlen volt, vele maradtam. Aztán egy szép este egy buli után részegen erőszakoskodott velem. Akkor repült, szerencsére sikerült lerázni, bár utána még neten zaklatott meg barátnőmön keresztül próbálta magát visszasírni. Ha ilyen van, mielőbb ki kell lépni!
2021. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!