Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tart még ki, ha ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart még ki, ha ezeket gondolja valójában a kapcsolatunkról?

Figyelt kérdés

Hogy úgy élünk mint a lakötársak , hónapok óta nincs köztünk semmi( főleg miattam) semmit nem mondunk és mesélunk szinte egymásnak.


Ő engem papucsban kiáltott ki. Normálisan megbeszélni se lehet mert 2szó után besértődik.

Több éves kapcsolat ami az utóbbi 2evben indult el a lejtőn.


Ő 29l én 33f


2021. jún. 2. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
kényelmes amíg nem talál jobbat
2021. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
88%

Tökéletesen egyetértek #1el.


Kell valaki amúgyis, aki fizeti a fele rezsit, míg talál másik fricit.

2021. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amig szol az ember addig még küzd a kapcsolatert. Valszeg arrol beszel hogy felkene dobni azaz jo lenne ha tortennenek esemenyek vagy barmi.


Az ember akkor ad fel egy kapcsolatot és lép ki ha már nem is dohog rajta. Elengedte.

2021. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A 3assal értek egyet. Ha még mondja a magáét, akkor még nem adta fel, még bántja, hogy nem működik. Ugyanakkor, ha két éve lejtőn vagytok, akkor elég egyértelmű, hogy menthetetlen a dolog szerintem. Lehetnek hullámvölgyek, de nem évekig. Ha akarsz valamit ettől a nőtől, akkor most még talán lehet tenni a kapcsolatért. Ha négyszemközt nem megy, meg lehet próbálni a terápiát, hátha a szakember tud újat mondani, rá tud világítani dolgokra, amiket nem vettetek észre.
2021. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ettől a "miért tart még ki" felelősség elöli bujkálástól kivagyok. Szakíts, ha ennyire rossz, ne a másiktól várd már ezt is.


Arra vársz, hogy majd ő szakít és akkor neked könnyebb lesz? Ez nem így működik. Most éppen 2 éve vársz, hogy majd ő szakít. Hány évet akarsz még várni? 1? 2? 10?

Többféleképpen feltetted már ezt a kérdést (a stílusod alapján könnyű összekötni a többi kérdéssel), de mindig ez a "miért nem szakít ha..." vernyákolás a központi elem.


Lépj oda, mondd meg, hogy bocsi, nem működik és kész. Nem fogsz megerősítést kapni itt.

2021. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De akár rám is írhatsz, ha gyakorlati tipp kell, mert komolyan mondom, sokan úgy félnek a szakítás felvállalásától, mint ördög a tömjénfüsttől.
2021. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

ezt írod: "hónapok óta nincs köztünk semmi( főleg miattam) semmit nem mondunk és mesélunk szinte egymásnak."

Miért nem magadnak teszed fel a kérdést, hogy meddig megy ez még így? Miért nincs hónapok óta köztetek semmi miattad? Azt nem csodálom, hogy így nem megy tovább. Mit lehet ezen megbeszélni? Veled mi baj van?

2021. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!