Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyanbzárjam le a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyanbzárjam le a kapcsolatomat a szeretőmmel?

Figyelt kérdés
Másfél éve van szeretőm. Mindkettőnknek van családja, gyerekek,unokák. Nem akarjuk elhagyni a családot de egymást sem akarjuk elveszíteni. Eddig minden rendben müködött köztünk, rengeteg időt töltünk egymással,nemrég viszont "bekattant" a kedvesem és elkezdett hanyagolni. Nem egy közlékeny tipusú ember,nagyon magába zárkózik ha baj van így beszélni is nehéz vele. Annyit mond, hogy nem tudja mi zajlik benne. Rossz embernek tartja magát,fél a lebukástól,az se jó ha együtt vagyunk de nem akar elveszíteni.Fontosabb vagyok neki mint a családja és ez nagyon dühíti. Hetek óta távolságtartó,majdnem olyan velem mint egy idegennel. Teljesen megváltozott, nem tudom mit tegyek. Küzdjek érte, tűrjek és várjak míg döntésképes lesz, vagy hagyjam a dolgokat folyni a maguk útján amíg szép lassan eltávolodunk egymástól?
2021. jún. 6. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most más d.gja..lehet a ferje. Ennyi csak.
2021. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, ha szabad kérdezni? (Unokák miatt kérdezem.)


Nem tudok mást elképzelni, mint hogy potencia gondjai lehetnek az illetőnek - életkorral Vele járhat, ha legalább 50 éves vagy több is akár.

2021. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a kapcsolat nem csak a d.gásról szól, sőőt!

Potenciazavar sincs... :(

2021. jún. 6. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöknek van családja, egyikőtök sem akarja ezt felrúgni. Tehát a szeretői státuszból sosem lehet más. Viszont az is biztos,hogy ezt a viszonyt sem tudjátok azonos szinten tartani. Te tulajdonképpen most mit szeretnél?Azt,hogy folytatódjon minden ugyanúgy, vagy esetleg várod,hogy hozza meg Ő a döntést és mégis kilépjetek a házasságotokból?

Ha "csak" szeretőként gondolod továbbfolytatni adj Neki időt. Egyébként se tudsz mást tenni. Az is lehet,hogy egész más van a viselkedése mögött, amit esetleg nem vállal fel Veled szemben. Én a helyedben nem találkoznék/beszélnék Vele addig amíg Ő nem keres.

2021. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt választ,tanácsot. Sajnos(vagy hál'istennek) nem tudjuk elkerülni a mindennapi találkozást. Igazából ott folytatnám ahol abbahagytuk, épp ezért nehéz felfognom,hogy mi ez a nagy változás benne....

Tudom,hogy hagynom kéne, nem faggatni és kivárni, de talán pont ettől a várakozástól félek, hogy szép lassan teljesen eltávolodunk egymástól. :(

2021. jún. 6. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:

A férfiak nagyon be tudnak zárkózni, ha faggatják őket! Csodálkozom, hiszen életkorodnál fogva ezt már tudnod kellene KEZELNI ügyesen...


Reménykedhetsz még benne, hogy helyrejön, de nekem is azt mondják külső ismerőseim, hogy a hasonló jellegű kapcsolatomat el kéne felejteni. (Nálunk nincs és nem is volt sosem szex, DE PONT EZÉRT JÓ!)


Üdv:

2-es válaszadó voltam.

2021. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Segíts neki dönteni, mutass olyan alternatívát, amire nem lehet nem-et mondani!
2021. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Fuh de nagy lelkivalsagban vagy, mindjart megsajnallak. Ja, nem. Mit varsz, ha? Szeretők jonnek mennek, a szeretők masodlagosak, a szeretők maradnak mindig hoppon, ha a masik a csaladot valasztja.

Es te nem erted, miert erzi ő rosszul magat? Hazassagban, gyerekkel, unokaval, mikozben veled hempereg? Ne legyel onzo. Talan te szeretnel halalodig gerinctelen lenni, de ő lehet rajott, hogy ő nem.

2021. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy van kemény igazság - és elég fájdalmas is lehet számodra Kérdező - a 8-as válaszoló hozzászólásában. Én kívülről így látom most a Te helyzetedet megvilágítva, mint Ő.
2021. jún. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!