Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a helyemben,vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a helyemben,vagy sem?

Figyelt kérdés
Mostani párom előtt 11 hónapig volt egy pasival lazább viszonyom. Azért csak az, mert neki volt barátnője, de nem volt hajlandó a fenekét kényeztetni egyáltalán, engem mindig is izgatott felcsatolhatóssal magamévá tenni egy pasit. Tinderen kifejezetten erre keresett partnert, ott ismerkedtünk meg. Mostani páromnak tegnap csináltam először, megemlítette, hogy milyen profi vagyok benne, biztos nem először csinálom. A helyemben megosztanátok ezt vele, vagy jobb, ha erről nem tud?

2021. jún. 9. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezek olyat, amit nem akarok tudni; és nem mondok el olyat, ami fájdalmat okozhat. Én nem.
2021. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A megjegyzés alapján szerintem sejti.
2021. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell részletesen ismerni a párunk szexuális múltját.
2021. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyen részletesen. Ha kérdezi igen van benne tapasztalatod és kész téma lezárva.
2021. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én elmondanám, de ez én vagyok.
2021. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy érthetetlennek tűnök,de mit kene megosztani/nem megosztani tképpen vele?

Hogy profi vagy benne,vagy hogy nem csináltad még mással?

(Mivel leírtad,hogy az előző nem akarta)

2021. jún. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szeretője csaja nem akarta a szeretőjének, ezért jártak össze. Érted?


Amúgy nem kell elmondani. Max "igen, szeretem csinálni, ezért van rutinom".

2021. jún. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
100%

Sztem a legfontosabb körülmény a következő:

miközben ez a mondat elhangzott, hogy

"milyen profi vagy, biztosan nem először csinálod" vajon ő milyen hangulatot érzett közben pontosan.

Szomorú v. elismerő ?

Nem mindegy...

2021. jún. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!