Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak együtt emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak együtt emberek hisztis személyekkel?

Figyelt kérdés

A kérdés a saját kapcsolatunkra általánosítás. Én vagyok a hisztis és nem értem, hogy a férjem miért vett el és hogyan bír együtt élni velem. Szerintem szakítás után rögtön találna másik párt, de már, mielőtt összejöttünk ismert, szóval tudta, hogy hisztis vagyok (azt mondjuk nem, hogy ennyire). Gyerekek nincsenek, nyolc éve vagyunk együtt és ő csinál több házimunkát. (És a kérdés nem kamu).


Szóval mások miért maradnak együtt hisztis partnerekkel?



2021. jún. 9. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

egyrészt szerelem


másrészt senki nem tökéletes, a hiszti is egy negatív tulajdonság, amit lehet ellensúlyozni pozitívakkal


aki meg nyugodtabb, az jobban bírja a hisztit, úgyhogy inkább olyannal van együtt, akinek ez a negatív tulajdonsága valami más helyett

2021. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A ti esetetekben gondolom azért, mert így is szeret és úgy van vele, hogy senki sem tökéletes és ő ennyit még el tud fogadni, mert a jó dolgok kompenzálják a hisztit.
2021. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert vannak olyan emberek, akik el tudják fogadni egymás rossz tulajdonságait cserébe a jókért. Biztos neked is van csomó jó tulajdonságod, és a férjednek is rossz, amit te fogadsz el. Ennyi.


A baj ott kezdődik, amikor egyoldalú az elfogadás. Az egyik fél képtelen elfogadni a rossz tulajdonságait a másiknak és megpróbálja megváltoztatni, nem tud alkalmazkodni. Ha borul az egyensúly, az sokszor borít mindent szerintem.

2021. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Köszi! A férjemnek amúgy nincsenek rossz tulajdonságai. Vagy nagyon max. elhanyagolhatóak, néha zavaró benne, hogy túl tökéletes :S
2021. jún. 9. 23:42
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Lehet az anyja is ilyen volt es eleve igy nőtt fel is, lehet neki ez a norma hogy asszony pattog a ffi meg csendben
2021. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Haha, ez de aranyos kerdes :D En is nagyon hisztis tudok lenni, foleg a havim elott, meg magamat is nehezen viselem el neha, viszont nalunk a parom meg extrem sertodekeny, szoval mindketten szepen elfogadjuk a masik hulyeseget mert valamiert megsem tudjuk megunni a masik hisztijeit sem :)
2021. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert senki nem tökéletes, és több a jó, mint rossz tulajdonságod.
2021. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Te beteg vagy Oo
2021. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Mert annak ellenére, hogy egy kis gyömbölke a párom, és néha (vagy gyakran) iszonyat makacs és meggyőzhetetlen, és világért se látná be, ha nincs igaza és hisztizik, attól még nagyon kedves, gondoskodó, okos, humoros, csinos, szép, szorgalmas és szeretni való teremtés, aki nagyon aranyos és szeretem és ő is szeret engem és nem találok még egy ilyet az tuti. és nem is akarok találni még egy ilyet, mert egy is sok... :D :)


De a lényeg, hogy lehet, hogy néha hülye és gyömbölke, de kell mellé ez a hisztis temperamentum. És tudom, hogy nagyszerű tulajdonságai vannak, és nagyon szeretem. Ezért vagyok így is vele.


24f

2021. jún. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Valamivel megfogtad. Attól, hogy hisztis vagy, még lehetsz kedves, odaadó, vicces, bújós, okos, gondoskodó.


Én ott hagytam a hisztis exemet, mondjuk neki nem is igazán voltak pozitív tulajdonságai, amivel ellensúlyozni tudta volna - eleinte játszott meg párat.

2021. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!