Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít egy részeg csók?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy buliban sajnos csúnyán berugtam. Kiesett kb 4óra amíg nem tudom, hogy mit csináltam. Páran azt állítják, hogy smároltam egy sráccal, de nekem közben barátom van. Nem tudom, hogy igaz-e, de a lelkiismeretem nem hagy nyugodni. Megkérdeztem a barátaimat, szerintük felesleges elmondani a páromnak, mert már többször előfordult, hogy ez a társaság olyan pletykát indított, hogy “XY”-nal kavartam aminek semmi valóságalapja nem volt. Úgy gondolom, hogy akkor lennék korrekt, ha ezt elmondanám a páromnak. Mit gondoltok erről?

2021. jún. 14. 03:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
nem értem az inceleket, hogy minek nekik egy ilyen mint te otthonra
2021. jún. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
azt gondolom, hogy amúgy is bonyodalmat akarsz vagy szakítani, máskülönben az ég világon semmi értelme, ha semmi biztos tény nem állítja alá
2021. jún. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó ötlet, mindig így kiütni magad? Én elég bulizós voltam anno, de mindig figyeltem, hogy tudjak magamról. Azért 4 óra kiesés, hát történhetett volna más is. Inkább ez az ijesztő.
2021. jún. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De a baráaid sem emlékeznek? Hogy ők kit mondanak megtörtént-e?
2021. jún. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha Fideszes volt a srác akkor nem megcsalás.
2021. jún. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
SZERINTEM ha szereted a párod, s nem direkt csináltad, akkor nem.
2021. jún. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs megbízható infód, ezt hagyd annyiban. Többet ne b4ssz be annyira, hogy órákig robotpilótán vagy. Ezt tudom javasolni.
2021. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Neked hogy esne, ha ő rúgna így be és ilyen helyzetbe kerülne? Egy nőtől ez amúgy is undorító...
2021. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Hogyha 4 óra teljesen kiesett valószínűleg drogot tettek az italodba, örülj, hogy nem történt semmi baj.


Ha csak alkohol volt, akkor bizony megcsalás, hiszen te nyúltál az alkoholhoz. Ha tudod magadról nem bírod az alkohol, igyál mértékkel, ha nem tudsz mértékkel inni akkor abszolút ne igyál, másképp megcsalod a barátod, hiszen képtelen vagy kontrollálni magad, ami nagyon gáz.


Illuminált állapot semmire se kibúvó, ha részegen okozol autóbalesetet annál nagyobb büntetést kapsz, hiszen nem csak balesetet okozol, de gondatlan is voltál. Jelen helyzetben is, nem csak megcsaltad a barátod, de annyira nem tudtál magadról, hogy az egész szórakozóhely átmehetett volna rajtad, nem gondolkozol éreztem.

2021. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
Aki szeret, legyen ott veled ha bulizol!
2021. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!