Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megy könnyen a családi programokon való részvétel ha a másik családja távolabb él?

Figyelt kérdés

Mondjuk kb 50kmre.


Mindenképp mentek vagy van hogy kihagyjátok? Mennyire megy könnyen hogy megoldjátok hogy el tudjatok menni, és nem érzitek macerásnak a dolgot?


2021. jún. 14. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
50 km az nagyon max egy óra de inkább fél óra autóval.Nem megoldhatatlan.
2021. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 80 km-re költöztem Budapestről a páromhoz, de kb. nulla akadálya van, hogy felmenjünk Budapestre bármikor, amikor csak szeretnénk. Autóval nyilván könnyebb, de vonattal is mentünk már, mikor szervizben volt az autó.

50 km nem távolság, ne viccelj már!

2021. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem táv nyilván, csak sok munka miatt nem könnyű szabaddá tenni magunk. Plusz ilyenkor mindig ott kell aludni.
2021. jún. 14. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ott aludni?
2021. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom és nem értem. Valamiért alap baratnomnel hogy ha oda megyünk akkor ottalvás van.

Ebből kezd elegem lenni már. 7éve ez megy, amit még értek is a kapcsolat elején de hogy még folytatódik ez 3év együttélés után is..

2021. jún. 14. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:

50 km? :D Azt hittem, 180.


50 km miatt 100%, hogy nem aludnék ott sehol.

2021. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért szeret ott aludni, mert így több időt tölthet a családjával.


Nyilván sokkal könnyebb úgy összehozni egy családi összejövetelt, hogy senki nem dolgozik hétvégén, de én is dolgoztam olyan helyen, ahol szombat-vasárnap dolgoztam minden hónapban legalább háromszor és mégis meg tudtuk oldani. Ráadásul 50 km az nagyjából semmi :)

2021. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!