Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de nem tudom hogy ez kölcsönös-e. Vajon tetszek neki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egy osztályba járok egy fiúval aki nagyon tetszik nekem. Nem tudom hogy ő is szeret-e engem, de a múltkor se szó se beszéd megkérdezte tőle a barátnőm és azt válaszolta hogy: Tegnap kaptam egy olyan körlevelet hogy ha ez elküldöd nem tudom hány embernek akkor holnap rá jön a lány akit szeretsz hogy szeret téged. Erre oda jött hozzám másnap és azt mondta: jó fej gyerek vagy te(ezt mondtam én). Szóval talán ő is szeret ezek szerint. Nagyon sokat lógunk együtt a suliban és múltkor kiránduláson a vonaton odaült hozzám meg a barátnőmhöz és a haverjai azzal cukkolták hogy jaaj odaültél a kis barátnődhöz. Erre ő nagyon megilletődött. Nagyon aranyos volt. És vele jól érzem magam önmagam lehetek mellette és nem kell szorongnom hogy ha elfogy a téma akkor unatkozunk és bambán meredünk egymásra. Mindig meg tud nevettetni. Mondjuk a múltkor nagyon csúnyán összekaptunk és azzal cukkolt hogy annak a csajnak udvarolt akit én is meg ő is utálunk.De hamar kibékültünk utána mint az várható volt. Ezekből az apró jelekből én arra következtetek hogy tetszek neki de félek rákérdezni. Valahogy mindig úgy éreztem hogy neki kell feltennie a kérdést. De sokáig nem is akarom húzni a dolgot mert ha beleszeret egy másik lányba...

Szóval most fogunk ballagni ennek az évnek a végén nagyon tetszik a srác és nem tudom mit tegyek! Kérdezzek rá?


2010. aug. 25. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tuti szerelmes beléd igen kérdezd meh néma gyareknekannya veri a faszát :D
2010. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom, azonnal beszélj vele és légy őszinte! Ne félj a válsztól, mert ha megkérdezed, és esetleg nemet mond, akkor sem a legrosszabb dolog fog történni. Mert a legrosszabb az, hogyha meg sem próbálod. Adj egy esélyt magadnak és örülj, hogy ott van a közeledben és hogy egyátalán a hangját hallhatod, és láthatod mert ha egyszer elveszíted, és úgy, hogy meg sem próbáltad, az nagyon fog fájni. Hidd el, tapasztalat. :( Sok sikert! :)
2010. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nyolcadikból ballagtok vagy gimiből?

Szeritnem tetszhetsz neki, és tényleg ne várj sokáig, lehet hogy csak félénk, akkor egy nálad rámenősebb lány lecsaphatja a kezedről. Úgyhogy hajrá! Az a kor, hogy a pasinak kell udvarolnia, már rég lejárt:D

L19

2010. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg keress mást....
2010. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nyolcadikból ballagunk! lehet hogy kicsit korai de tényleg tetszik és nem akarok még egy évet várni utána úgyis gimi és elég érettnek érzem magam ahhoz hogy barátom legyen( persze nem tennék semmi meggondolatlant azért ott még nem jár az eszem nem vagyok én még ahhoz elég érett)
2010. aug. 25. 17:46
 6/16 A kérdező kommentje:
eszembe sem jut mást keresni míg azt nem mondja hogy nem szeret!
2010. aug. 25. 17:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Várd,amíg ő kezdeményez,milyen lenne már,ha egy lány kezdeményezne...
2010. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
éppen ez az hogy nem tudom...
2010. aug. 25. 18:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha te neked kell kezdeményezned,akkor inkább hagyd ezt a fiút,mert gyáva,és egy kapcsolatban is csak arra lenne jó neked,hogy ugráltasd,parancsolgass neki,tehát egy papucs volna...
2010. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sosem parancsolgatnék egy fiúnak nem az én stílusom lehet hogy csak nem mer rákérdezni

ki tudja...

egy próbát megérne nem?

2010. aug. 25. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!