Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnam a telefonjába elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnam a telefonjába elég érdekes üzeneteket találtam egy volt barátnőtől, ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Többször láttam, hogy párom még mindig beszélget azzal a nővel, akivel előttem kavart. Fél éve vagyunk együtt, és már több hónapja kérem tőle, hogy fejezze be, de eddig nem volt eredménye, nagyon sokat veszekedtünk miatta.. Persze ő azt állítja, hogy nem kell neki, nem érez iránta semmit.. Vasárnap reggel belenéztem a telefonjába, és elég érdekes üzeneteket találtam.. Nyuszinak hívta a nőt, sziveket küldözgetett neki, illetve azt is írta, hogy nem bírná ki, ha lenne a nőnek valakije.. A nő peraze noszogatja, hogy dobjon engem ki, és ne hitegesse, azt nem értem, hogy ha ez a másik nő kell neki, akkor miért nem dob ki tényleg? Vasárnap öta a nő le van tiltva, elméletilegnem beszélnek, egy utolsó esélyt kért tőlem, én megadtam neki.. Timit tennétek a helyembe? Bizonytalan vagyok, hogy jól döntöttem e..
2021. jún. 16. 10:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám menni. Eddig hazudozott, hogy nem érdekli, közben meg ment a chat szivecskékkel meg nem bírná ki... Soha nem fogsz benne bízni. Én se tenném.
2021. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam volna, főleg nem fél év után. A rózsaszín ködnek kene tartania nem más lányoknak írogatni. Az is rég rossz hogy beleneztel a telefonjába. Szerintem ezt kár erőltetni..
2021. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes rá pazarolnod az idődet...Ez nem a tisztelet, pláne nem a szeretet jele.
2021. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Egyértelműen a másik nőt szereti és kellene neki, csak valamiért nem mert lépni melöled se. Te csak pótlék vagy számára.
2021. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Azt mondta erre, hogy azert beszélt vele, mert én állandóan veszekszek vele meg elpakolok tőle, ami tény.. Nyilván ennek is meg van az oka, mert elég sűrűn iszik a párom, csúnyán viselkedik velem, teljesen kifordul önmagából ittasan.. Azt mondta, amikor velem minden oké, vele nem beszélget, csak akkor amikor velem összeveszik, mert ha véletlen én végleg kidobom, ő nem tudna egyedül maradni..
2021. jún. 16. 11:07
 6/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Add meg neki a lehetőséget, hogy megtalálja a boldogságát az elődöd mellett. És ne felejtsd el az ajtót-ablakot betenni utána - arra az esetre ha rájönne, hogy a "nyuszi" mégsem nyuszi, és mégiscsak te kellenél neki...
2021. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván te vagy az oka annak, hogy ő iszik, más nőt bolondít, amiről neked hazudozik, mindemellett csúnyán viselkedik veled, kifordul önmagából és csak a nővel való beszélgetésbe menekül. Szívecskékkel. Meg nem bírná elviselni, ha mással kezdene.

aha

Egy főnyeremény a hapsi.

Ugye nem kérdezed komolyan, mi a helyes döntés?

2021. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem lép ő, ha a másik nő kell neki? Nem értem..
2021. jún. 16. 11:13
 9/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Gyanítom, nem akar két szék közt a pad alá esni.
2021. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez jut erről eszembe. Mindent el is mond.

2021. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!