Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők szakítanak ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szakítanak ha kiderül párjuk hitelképtelen?

Figyelt kérdés
És ezért nem tudnak lakáshitelt felvenni?

2021. jún. 17. 07:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
Igen, minden egyes nő, vagyis nagyjából 3,5 milliárd ember ugyanúgy viselkedik.
2021. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Soha nem kezdtem olyan férfival, akinek nem volt megfelelő az egzisztenciája, mindenképpen akartam gyerekeket, családiházat, stb.
2021. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az érdekelne ezesetben, hogy mitől váltál hitelképtelenné?

Engem nem érdekel, ha valakinek nincs önerőre való megtakarítása, gyűjtünk együtt és megoldjuk valahogy.

Na de például az exemnek milliós tartozásai vannak, évekig azt fogja fizetni közös építkezés helyett... És mindezt a hülye függőségei miatt. Szóval ilyesmi esetben zavarna, igen.

2021. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakitok, meg valók, de ha ez amikor már megvan a terv, foglalóznánk derül ki, hát a keresztvizet is leszedném róla.

(mi tavaly a babaváróval jártunk így, hogy akkor szólt a férjem amikor már minden más papirt bekértünk, jah bárlistás... B+)

2021. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem szakítok, hanem össze sem jövök olyannal, akinek nincs megfelelő egzisztenciája.
2021. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

# 4


# 5


Ha jól tudom úgy van hogy hiába fizeti ki a tartozásait, látni fogják ha anno nehezen fizette ki és problémás adós volt, nem?

2021. jún. 17. 07:56
 7/28 A kérdező kommentje:

# 5


Ezt hogyan ellenőrzöd le a gyakorlatban? Komolyan kérdezem. Hiszen azt mond amit akar.

2021. jún. 17. 07:57
 8/28 anonim ***** válasza:
7%
Egalabb nem veri magát hitelekbe. Végulis jó pont. Mashogy is meglehet mindent oldani.
2021. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%

Nem

Movel soha nem erdekelt a hitel esdig mindent meg tudtam oldani enelkul is . Igy elvaras h a pasi is oldjaeg hitel melkul az eletet.

2021. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

De hiába kérdezel minket.

Mondom, nekem az első kérdésem az lenne, hogy miért vagy hitelképtelen? Tartozásod van? Mennyi? Miért?

Nem mindegy, hogy van egy kis diákhiteled, amit nehezen tudtál fizetni, vagy elcsesztél tippmixre 5 millát. (true story)

A kapcsolat elején illik szerintem ezeket tisztázni, hiszen mindenkinek joga van eldönteni, szeretne-e a másikkal a tények tudatában elkezdeni közös jövőt építeni. Már ha egyáltalán alkalmas erre az illető...

2021. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!