Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez lehet az oka,amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lehet az oka,amiért nem keres,nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
A férjemmel egymás mellett élünk, szinte barátok vagyunk már csak. Akárhogy könyörögtem neki éveken keresztül mindig elhúzódott tőlem, csak dolgozik, éppen hogy egy puszit ad. Megismertem egy másik férfit,majd nagyon sok hónapon át beszélhettünk csak neten,végül találkoztam is vele,ott aludtam. Sosem tudtam mit akar tőlem igazán,mert amikor kiderült hogy tetszünk egymásnak még az elején,hirtelen mintha kihátrált volna,hogy ő csak beszélgetni akar velem.Utólag ekkor kellett volna mindkettőjükkel szakítani,de nem voltam biztos az érzéseimben. Élőben aztán nagyon kedves volt,le is feküdtünk,persze én megszerettem. Aztán már nem akart többet látni, beszélgetéseink során nagyon durván kötekedett velem, nagyon fura volt, hibáztatott mindenért,provokált.Ez egy ideig tartott,azóta megint normális,de hónapok óta nem akar látni. Azt mondja zavarja hogy férjnél vagyok. Igaz lehet ez? Akkor nem zavarta amikor találkozgattunk? El fogok válni a férjemtől, és ezzel a férfival is meg akarom szakítani a kapcsolatot,mert így hogy minden nap beszélünk nem tudok tovább lépni,de gondoltam azért elmondom neki az érzéseim.
2021. jún. 17. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Jó kérdés. Nálam is nagyon hasonló a helyzet. Viszont én leginkább arra gondolok mind a két esetben, hogy csak szexet akart a férfi
2021. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
1! Miután többször írja, hogy nem akar vele találkozni meg beszélgetni akar, nyilván CSAK A SZEXre megy! 🤣🤣
2021. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

2! Azért szeretne beszélgetni, meg nem találkozni, mivel valahogy fenn kell tartani az érdeklődést pár kósza numeráért. Valószínűleg nem volt olyan jó a férfinek a szex, ha még találkozni se akar utána, de amikor majd kangörcse lesz és nem lesz más kéznél, akkor jó lesz az előrángatható nő is a fiókból, mert úgy is szétteszi neki a lábát, ahogy elsőre is megtette.


Nem szeretném a kérdezőt, minősíteni, hiszen én is ebben a helyzetben voltam, vagyok. Viszont racionálisan fel kell mérni az egész összképet, hogy észre vegyük a valódi szándékot.

2021. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Amíg nem válsz el, tudat alatt ri.bancnak fognak gondolni a férfiak, főleg akkor, ha lefekszel velük. Ez akkor is így van, ha egész éjszakákat átdumáltok és leteszed a nagyesküt, hogy semmi nincs közted és a férjed között. Én se fekszem már le vele évek óta, egy szobában se alszunk, csak a lakhatást nem tudjuk külön megoldani a gyerek miatt, de teljesen mindegy. Ettől még riba.nc vagyok annak a szemében, akinek szétteszem. Akkor is, ha megérti és elhiszi, nem fog komolyan venni.

Szóval amíg el nem válsz, ne reméld azt, hogy bárki is komolyan tervez veled.

2021. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont racionálisan fel kell mérni az egész összképet, hogy észre vegyük a valódi szándékot."


Racionálisan felmérve nem szexet akar. Az teljesen másképp jelezné.

2021. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!