Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon mindenki miért használja a "párom" kifejezést?

Figyelt kérdés
A szerelmem, férjem, feleségem, barátom, barátnőm, társam, csajom, pasim nem optimálisabb kifejezések? Mást nem szokott idegesíteni, hogy mindenki páromként vonatkozik a valakijére? Aztán találjuk ki hogy kije neki a párja? Nincs igazam? Én élőben soha senkinek nem mondtam azt, hogy "ő a párom". Annyira bugyután hangzik.

2021. jún. 18. 08:05
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ha együtt vagyok valakivel, és pl elkezdek mesélni valakinek róla, akkor a keresztbe én nevezve teszem azt. Barátom kifejezést használom, nagyon ritkán pasim. Valahogy sose fordult meg a fejemben, hogy párom-nak szólítsam.
2021. jún. 18. 08:08
 2/42 A kérdező kommentje:
Keresztnevén*
2021. jún. 18. 08:08
 3/42 anonim ***** válasza:
87%

nem használja mindenki

a páromban az is benne van, hogy vele leszek teljes.

2021. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%
nem használtja mindenki xd
2021. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is bugyután hangzik, de nincs rá jobb szó. Én lassan 5 éve élek együtt a párommal, mi már azért nem simán pasim/csajom kategória vagyunk egymásnak. Szerelmemnek nem hívom mikor másoknak beszélek róla, mert szerintem idegenek előtt az ugyanolyan bugyuta és nyálasnak hat. A társam meg a párom szinonímája, szóval megint ugyanott vagyunk. Ismerősöknek amikor beszélek róla a keresztnevét mondom. Házastársamként azért nem hívom, mert még nem az.
2021. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%

A barátom /pasim jelzőt kB 25 éves koromig használtam. Ez a 2 jelző számomra nem elég komoly. Ezeket nem használtam soha ha komoly kapcsolatrol van szó.

Ha valaki olyannal beszélgetek aki jól ismer engem vagy még a párom is akkor a nevén szólítom meg.

Minden más esetben a páromnak hívom.

2021. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
9%
Mert a válaszolók 90% nő. És számukra ciki és degradáló lenne, ha azt írnák, hogy a "bikám", "kanim", "az", az a barom",...
2021. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
98%
A "pasim" kifejezés sokkal bugyutább szerintem, és a jelentése is más. Francia szóból jön, és a prostituáltak kuncsaftjait nevezték így. Viszont én a "párom" kifejezést sem használom, csak a barátomnak nevezem a szerelmem. Szerelmemnek csak kettesben hívjuk egymást.
2021. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
98%
Hát ahogy ezt itt elnézem nem tudom hogy én vagyok e nem normális. Én 36 éves vagyok hetedik évet tapossuk a párommal nem fogom őt lekezelni azzal hogy mások előtt a pasimnak vagy kanomnak nevezem.
2021. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Jó, pasim azt fiatalabb személyek. De "a barátom" nem jobb?
2021. jún. 18. 08:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!