Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék romantikusabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék romantikusabb, mit értsek ezalatt?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg ezért a kérdésért.
2010. aug. 25. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél romantikusabb lenni? A párod kéri tőled? Mert akkor őt kéne kérdezni. ;)
2010. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz el mondani ezt érezni lehet csak:)
2010. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen említette

akkor epic

elkezdtem dolgozni diákként és a meló teljesen elveszi ezt a képességemet.

Ötleteket azért adhattok

2010. aug. 25. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Hohó, Szia cicamica.

Én tudom, hogy hogy lehetsz.

Van háromféle módszer amelyik jobban tetszik használod.

Kezdem:-> 1. Friss fosillatú cefrével locsold körbe magad és készen vagyunk, mehetsz buliba, akár vásárolni a pasiddal.

->2. Lehet egy olyan megoldás is, hogy körbekened friss elefántfossal a fejedet és a füledet pedig koromseprűvel kipiszkálod, mivel igencsak négymennyiségű a fülzsírod.

->3. Talán az is beválhat hogyha friss lófing parfümmel behinted magad és fingópárnát elrejtesz a farmerodba randi közbe.

Remélem sokat segítettem, szia.!

2010. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most oltsalak?:D

fiú vagyok és 2 éves párkapcsolat és minden oké.

2010. aug. 25. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2010. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát két éves párkapcsolatban már sok mindent láthattál. Remélem jegyzeteltél. :) A legjobbak az apró figyelmességek. Kis ajándékok. Masszázs. Kedvenc kaja elkészítése. Kedvenc film közös megnézése, úgy hogy te ajánlod fel. Közös programok kettesben. Szóval figyelj rá, hogy mire vágyik, és előbb teljesítsd, mint kérné, ennyi. :)
2010. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, közben megkérdeztem bátorkodtam megkérdezni őt.
2010. aug. 25. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor már megvan a válasz. :)
2010. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:)) na nee... milyen ismerős... 2éves párkapcsolat és az utóbbi hetekben a romantikáról beszélgettünk, én azt mondtam a barátomnak, hogy lehetne kicsit romantikusabb.

most ugye nem azt akarod mondani, hogy te is gyik.hu-n keresel tanácsot?:d már ha te vagy az, Dani:d

2010. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!