Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek neki bekapcsolni a webcamot, most mi legyen? (lent)

Figyelt kérdés

1hete felvett msn-re egy srác, beszélgettem vele sokat.Én már láttam rola képet, de ő még rolam nem.Megigértem neki, hogy ma bekapcsolom, de felse akarok inkább menni msnre.

A külsője átlagos, de mégis félek, hogy azt mondja , hogy nagyon csúnya vagyok vagy nem tetszem neki.Mondták már sokan, hogy szép vagyok, de én akkor látom magam annak és félek.

Még az arckifejezését sem fogom látni, mert neki nincsen webcamja.

Amikor beszélgetek vele az nagyon jó, megértjük egymást.

Most mit csináljak?

Tini lány


2010. aug. 25. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak küldj neki te is képet.
2010. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Funktasztikus ***** válasza:
ohh ezért ne izélj már...nyugi nem lessz semmi vagy menj rejtve...de azért igy lenne fifti-fifti ha te is megmutatnád magad és kitudja..öszze is jöhettek..
2010. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amint látom már eldöntötted, hogy bekapcsolod:D
2010. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

még nem:D

áhh olyan hülye vagyok,még akartam de most hogy itt az este már félek

2010. aug. 25. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
azért csak ne kapcsold be neki amiva nha egy 120 éves pedofil állat és az unokája képével villog? inkáb küldj te is képet
2010. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kamozok egy csajjal de ő be merte kapcsolni, azt hittem te vagy ő:D
2010. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 26. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!