Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két és fél év után szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két és fél év után szakítottam a párommal, jól tettem? Többi lent

Figyelt kérdés

A két és fél és alatt nem mutatott be egyszer sem a szüleinek. Nem ismerem a szüleit. Mert azt mondta az anyukája, nem akar engem megismerni. Ő ebbe beletörődött. Állandóan egyedül hagyott. Mindig második voltam. A barátaival volt a 7 napból 5öt. Kicsit besokalltam. Még ő mondta azt, hogy megfojtom. Mindig én voltam a hibás.

Jól tettem, hogy kiléptem?



2021. jún. 22. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi alapján mi nem tudunk véleményt nyilvánítani, de ha te most jobban érzed magad és úgy gondolod, hogy ez a lépés kellett ahhoz, hogy a későbbiekben boldog legyél, akár valaki mással, akkor igen, jól tetted. Egy életed van, ne pazarold azt olyanokra, akik mellett nem érzed jól magad és akik nem becsülnek meg téged.
2021. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván a másik fél nem tud védekezni,de ezek alapján jól tetted.
2021. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Ezek még akár nem is jelentenek rosszat, ettől még lehet jó a kapcsolat. Csak valóban, jelenleg nem egymást keresitek, azt veszem ki a szavaidból. Ő inkább egy laza dolgot akar, te meg komolyabbat. Ívy nem megy.


A szülős dolgon viszont max az lenne a kiakasztó, ha te kérted volna őt, hogy az anyucikája engedélye nélkül mutasd be neki őt, és arra mondott volna nemet. Mert ez így gáz, hogy másra hivatkozik... ha anyu személyesen küld el, a francba, akkor az jobb lett volna szerintem is. Így kicsi gyerkőcével ne üzengessen, pláne ne a férjén kesrsztül

2021. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak annyi hibád van, hogy eddig kitartottál.

Majdnem azt írtam, hogy kitartottál mellette, de valójában ez nem egy kapcsolat.

2021. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!