Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meglepni a párom? többi lent

Figyelt kérdés

Nem tárgyra gondoltam, valami más meglepire. Mostanában elszaladt velem a ló, minden apróságon kiborultam minden egyes nap, semmi sem felelet meg nekem, ő próbálkozott, igyekezett nekem megfelelni. Beláttam miket csináltam, változtattam is rajta, napok óta minden jó. De azért mindkettőnkben ott maradtak ezek a napok/hetek, nem szeretném ilyen végett elveszíteni.

Kedvenc vacsiját nem tudom neki főzni, mert mindent IS megeszik. Az ágyban is megleptem már. Vettem neki üzenetes csokit is, de valahogy a tárgyias dolgok nem jönnek be neki. Persze nagyon örül annak is, de látom rajta hogy nem ez az igazi ajándék neki.

Esetleg valami reggeli kávéval, vagy fogalmam sincs mit csinálhatnék.


Végső elkeseredéseben írtam ide, barátaim nem kedvelik őt, ezért értelmes választ nem soktól kaptam. Köszönöm ha elolvastad, méginkább ha válaszolsz is. Előre is köszi, negatív kommenteket nem kérek :D

19/L 26/F



2021. jún. 22. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Reggeli kávé+szopás..azt díjazni szokták 😉


N

2021. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Milyen értelmes tanács😂
2021. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Fejezd be, nem kell puncsolni 100 évig, nagyon visszatetsző lehet. Pont elég, ha elmondod, hogy belátod a hibákat, és nem fordul elő többet.
2021. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%
Hidd el,az.
2021. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg csináljatok hétvégén valami jó közös programot. Nem drága nyaralásra gondolok, csak valami olyanra, amit mindketten szerettek és ami közben jól éreznétek magatokat.
2021. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Amikor ilyen kérdés lesz, tudom, hogy a szopás lesz a válasz, és mindig csalódom, hogy ennyi a férfiak élete.
2021. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Menjetek el hétvégén vízpartra
2021. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Vidd el fagyizni :)
2021. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Élményajándék? Vidd el tesztvezetésre, ejtőernyős ugrásra, bobozni, lovaskocsis kirándulásra az erdőben, vadkempingezni, este piknikezni és hullócsillagot nézni, vagy bármit, ami rá jellemző, és anyagilag neked belefér.
2021. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
#9 A lány 19 éves…
2021. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!