Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én menjek? Valami visszafog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én menjek? Valami visszafog...

Figyelt kérdés
40 felettiek vagyunk kb 7-8 hónapja vagyunk együtt. Anyagi problémái vannak a páromnak, 0 ftja van magyarul... És ez miatt nem jön el. Soha nem voltam anyagias, de ez már sok nekem. Egy felnőtt férfi és nincs 2000 ftja, hogy meglátogasson! Szánalmasnak érzem az egészet..
2021. jún. 26. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán mennék, nem kell mindig neki jönnie..

Az már más kérdés, hogy miért nincs pénze, milyenek a körülmények. Ha semmije nincs 40 felett akkor kuka, de ha lakáshitel, gyerektartás stb. mellett megszorul, akkor érthető.

2021. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Egy felnőtt férfi és nincs 2000 ftja, hogy meglátogasson! "


Miért van ilyen anyagi helyzetben?

2021. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon nem mindegy, miért van ilyen anyagi helyzetben. Ez egy mostani, ideiglenes állapot vagy egy rendszeres? Van amúgy valamije, pl. háza/olyan megtakarítása, amihez nem annyira könnyű hozzáférni, vagy nagyot bukna vele, csak most hirtelen sok kiadása lett? Erősen érinti a munkáját a pandémia? Vagy támogatnia kellett a gyerekeit miatta?

Mert nyilván, ha az a baj, hogy amúgy képtelen spórolni, nincs semmije ennyi idősen, tojik az egészbe, akkor érdemes lenne hagyni a fenébe. De ha amúgy ez egy egyszeri alkalom, mert történt valami, akkor igazán lehetsz nagylelkű.

2021. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!