Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,ha tudom hogy hazudik nekem?

Figyelt kérdés

Hogyan tudassam a párommal,hogy feleslegesen hazudik nekem? Azt hiszi,hogy mindent elhiszek,de azt nem tudja,hogy saját magát elárulja. Kíváncsi voltam meddig akar még játszani velem, de ideje lenne tudatnom vele,hogy tudom mikor hazudik. Nem tudom hogyan mondjam el neki úgy,hogy ne legyek egy tahó paraszt. Több dologban is hazudott,illetve hazudik,ami nagyon rosszul esik, és emiatt mindíg magamban kerestem a hibákat. Érzelmek,szexualitás, és sok más. Már úgy érzem, hogy csak a kényelme miatt van velem.Még nem csalt meg,de ki tudja mikor kerül arra is sor. Ezek után biztosan szakítani fogok vele, normálisan szeretném.

Ilyen téren hirtelen haragú tudok lenni, de tényleg normálisan szeretném lezárni. Ilyen esetben hogy lehet higgadtnak maradni,és emberien fogalmazni?


2021. jún. 27. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miben hazudott..?
2021. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyrészt, az irántam való érzelmeiben. Észrevehetően elkezdett ignorálni. A létező összes módon megfigyelhető a távolságtartása.

A szex is kimúlóban van. Talán havonta egyszeri alkalom, amin érezni,hogy csak kényszerből partner benne. Elmondása szerint nincs rá igénye,pedig tudom, hogy szexuális tartalmú oldalakat keres fel,és inkább önkielégítést végez.

Ha nem vagyok mellette,akkor azzal az indokkal hív fel hogy hiányzom, ellenben az együtt töltött időben csak a telefonján játszik.

2021. jún. 27. 01:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha megpróbálnátok megbeszélni ez mitől lehet?
2021. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni a problémákat,de akkor az a reakciója hogy túlgondolom, és ennyivel lezárja a beszélgetést.
2021. jún. 27. 05:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek simán lehetnek olyasmik is, amiket ő sem vesz észre saját magán, hogy tényleg elkényelmesedett. Ettől még ragaszkodhat hozzád és nem borítékolnám, hogy meg fog csalni. Öngól azzal kezdeni a kommunikációt, hogy valld be, hogy hazudsz és már nem kellek. Ne támadj, hanem megoldást keress, kérezd meg az indokait. Amikor felhozod, ne azt fogalmazd meg, hogy szerinted ő mit miért csinál és "már megint" és "mindig" és "soha", hanem azt, hogy téged, amit csinál, hogy érint, mit érzel (Hiányzik? Megbántott? Szükséged lenne rá, de magányos vagy?) és kérdezd meg, mit tudnátok tenni érte együtt, külön te, külön ő és mindketten. (Pl. Szeretne valami mást a szexben, amit nem mer elmondani? Vagy valami kudarc érte?) Mindig a saját érzéseidről beszélj és ne minősítsd őt, hanem kérdezd. Hidd el, sokkal hatékonyabb lesz és jobban meg fogja érteni, mi bajod van. Míg ha letámadod, akkor logikusan vagy védekezik (mentegeti magát, kegyes hazugságokat mond, hogy ne bántson meg), menekül (ignorál, nem mer közeledni) vagy visszatámad (veszekszik), tehát még jobban el fogtok távolodni egymástól. Azt kell megértenetek, hogy kezdetben azért működik, mert még nem ismeritek egymást és sok mindent beleképzeltek a másikba, amit ő is biztos ugyanúgy csinálna... később viszont illik rájönni a hibák mellett arra is, hogy egyikőtök sem gondolatolvasó, ezért nem működik magától, muszáj taktikai megbeszéléseket tartani. Ha ebben nem partner, elbeszéltek egymás mellett, és helyette csak feltételeztek mindenfélét, akkor meg kihűl és vége lesz.
2021. jún. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy fogod otthagyni. Ellenben ha mindig őszinte lenne hozzád, már rég otthagytad volna. Ti nők igénylitek, hogy hazudjanak nektek.
2021. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!