Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bárhol bármikor megcsalhatnak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárhol bármikor megcsalhatnak. Kontrollálhatatlan ellenőrizhetetlen. Milyen kapcsolat valo nekem?

Figyelt kérdés

Erre most, párkapcsolatban jottem rá, hogy teljesen felesleges bármi.


Felesleges megismernem, tudni a napjairol, felesleges rákerdeznem dolgaira, felesleges bízni a másikban, felesleges hinni bármely kapcsolatban is, felesleges tervezni, mert én is, ha csak kettőt kattintok, már mehetnék k.félni mással.


Voltaképp versenyt lehetne ebből csinálni, hogy ki a leggyorsabb, kinek sikerul szexet lebeszèlnie 1 percen belul hamarabb.



Ezek után én mindennemű kapcsolatbol kiábrándultam. A jelenlegibol is.az egész szerelemből es az egész életbol is. Már családot se akarok. Köddé váltak a terveim


Ezek után hogyan tovább?



#korlátlan lehetőségek
2021. jún. 28. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Keresel új életcélt.

Megerősíted a jellemed, önfejlesztés, önkritika stb...

2021. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológushoz fordulj. Ezen pörögsz, hogy bárki bármikor megcsalhatna és bele is zakkantál. Ne tedd.
2021. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Az elet minden teruletere kiterjesztened a paranoiadat.
2021. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Neked semmilyen, keress más elfoglaltságot.
2021. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zol56 ***** válasza:
68%
Az első három válaszoló együttesen leírt mindent. Azért még működik az oldal.
2021. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen alapon az utcara sem kellene kimenned, mert hiaba vagy ovatos, a sofor hibajabol is eluthet egy auto.
2021. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nem tudok ilyen carpe diem módon élni


Hogy oruljek hogy most még velem van a barãtom es élvezzem ki nem tart ugyse soká.

Hogy lehet ebbe belejönni?

2021. jún. 28. 17:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy úgy gondolsz magadra mint valami menhelyi kisállat, akinek szerencséje volt és örökbefogadták.


Soha senkinek és semmi nem garantálja, hogy együtt öregszetek meg. A párod úgyanolyan eséllyel üti el a busz, ràzza meg az áram, vagy kap szívrohamot egy nap, ahogy a megcsalás vagy a kiszeretés is megvan a pakliban.

Neked csak azzal a dologgal kell törődnöd, ami rád esik, és saját magad. Az életedet te írányítod, mégha vannak is külső ráhatással bizonyos dolgok, de mindig van választásod, hogyan reagálsz rá, hogyan kezeled. Ezt kell megértened és/vagy megtanulnod.

2021. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na ez.marhara nem ugy néz ki mintha én irányítanám az életem.

A párkapcsolat, annak megtartása, hűség, vagy házasság, családalapitas is minimum két emberes, ergo akarhatok én bármit..

2021. jún. 28. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

A hurrikán sem tudod írányítani, hogy a te házadat rombolja le. De azt igenis te döntöd el, hogy sírsz a romok felett 20 évig és mindenhol megértést, sajnálatot koldulsz, vagy kitalálod hogyan állj újra talpra.

Akkor ki írányítja inkább az életét?


Mellesleg az aki valóban ismeri önmagát, a lehetőségeit, határait, megvan a maga értékrendje és erős személyiség, azok sokkal kisebb valószínűséggel nyúlnak mellé. Egy erős személy a hozzá hasonlót vonzza. Mert ha be is találja egy "tingli-tanglizó" az a kapcsolat nem fog sokáig működni, csírájában hal el, mert nincsenek megengedve kiskapuk, nincs visszavágási felület hisz a másik becsületesen és következetesen játszik. Azt el kell engedni és nem azon kattogni, hogy "miért nem szeretett". Idő kérdése és úgyis átver. Spóroltál pár évet. Aki meg hasonlóan komoly és erős jellem, azt nem fogod elriasztani, hanem meg fog elégedni ezzel a kapcsolattal, hisz ezt kereste.

2021. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!