Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy van valakije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy van valakije mellettem? Mostanában nagyon furcsán viselkedik! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. 5 éve vagyunk együtt, a barátom 22 éves. 2 és fél éve lakunk együtt, és 3 hónapja született meg a kisfiúnk. Városból faluba jöttünk, ez nem olyan régen volt, még a baba előtt. Előtte is már nagyon furcsán viselkedett. Voltak ilyenek, hogy mondta elmegy meglátogatni az anyját.Én már vártam haza, el is múlt 10 óra, amikor felhívtam "anyósom", hogy a fia ott van-e még. Aztán válasznak kaptam egy ilyet, hogy nem is volt nála. Amikor meg hajnali egy fele hazaért, és kérdeztem hol volt, csak azt hajtogatta hogy az anyjánál. Én nem tudom, lehet hogy más az anyja, de képes volt a szemembe hazudni. Mondtam neki hogy beszéltem vele. és azt mondta nem is volt nála. Azt válaszolta,hogy már nem emlékszik arra se, mi volt 5 perce. Akkor is ezen összevesztünk, azóta sem tudom merre lehetett. A barátaim mondták, hogy gyakran látják bent a városban a plázában, vagy kocsiban egy fekete hajú lánnyal. És van, hogy csak a kocsit, majdnem mindig ugyanabban a parkolóban. Msn naplózott beszélgetéseket nem szoktam elolvasni, annyira nem vagyok bunkó, viszont van egy lány, akivel amikor msn-ezik. és ott lábatlankodok körülötte, mindig bezár, és azt mondja hogy csak haverja. Nyilván valóan van mellettem valakije, de most nem tudom mit tehetnék? Mondjam meg neki, vagy vonjam kérdőre? Igazából nem szeretném elveszíteni...Előre is köszönöm!
2010. aug. 26. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Na de kislány...hogy lehetsz iylen naiv? Ha csak haverral msn-ezik akkor miért ne láthatnád hogy mit beszélnek? Azokbol amiket leirtál szerintem te is biztos lehetnél benne hogy igenis van valakije.. és tudom hogy nem könnyű de miért lennél olyannal aki megcsal téged? hagyd ott!!!!! ha fontos vagy neki térden csuszva kér bocsánatot h gyere vissza hozzá és ha megbocsátasz neki midnenképpen ebszéljétek meg hogy miért csalt meg téged! Bár én a helyedben nem tenném... hisz az lett volna az első hogy megbeszéli veled ha valami nem jo nem az hogy egy másik lánynál keresi a jo sexet!
2010. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem szeret téged :S nagyon rossz ezt leirni de az igazság fáj...mert van h részegen egy discoban elcsattan egy cosk vagy talán több persze ez sem kifogás de az hogy találkozgatnak és ugy hogy eközben veled jár... ez nagyon gáz!
2010. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És a fia is hazavárja...

Nyilvánvaló, hogy megcsal, de ha mondjuk én nem, a gyereke sem érdekli...

2010. aug. 26. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem tudakold ezt meg pontosan,hogy mi is zajlik a hátad mögött és aztán ülj le vele beszélni.Ha biztos a 3-ik,akkor én ott hagynám,mert hát mi fáj jobban:vele lenni de tudni,hogy mással is van, vagy nélküle,de nem megalázkodva. A picit pedig felnevelheted,mert fiatal vagy és találhatsz még magadnak olyat aki becsül téged is,meg a gyermekedet is.Nem éri meg szenvedni egy ilyen miatt.Kitartást,légy erös és gondolj a gyermeked jövöjére,hiszen az az elsö.
2010. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!