Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjek bocsánatot ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek bocsánatot ezért a férjemtől?

Figyelt kérdés
Dióhéjban: tegnap este rosszul volt, fájt a hasa. Gondoltam csak rosszat evett mivel elég össze vissza eszik. Egyre erősködött, hogy hívjuk ki a mentőket, de én nem vettem komolyan. Végül ő hívta őket. Mikor kijöttek még akkor is azt hittem, hogy csak megjátsza magát. A mentősök se vették először komolyan, de biztos ami biztos elvitték a kórházba (velük mentem). Ott kiderült az igazság, megvizsgálták és egy 5 centis galandféreg volt a vastagbelében. Ott akkor azt hittem majdnem összeesek, szörnyen szégyelltem magam, mivel a mentősöknek is mondtam, hogy biztos csak színlel. Most szörnyen sajnálom, de nem tudom mit csináljak. A férjem szerint nem kell semmit, de engem akkor is nagyon bánt az egész.

2021. jún. 29. 20:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%

Az szép.

Őszinte választ szeretnél? Szégyelld is magad!

Ha valaki rosszul van, akkor nincs arra szüksége, hogy neked bizonygatni kelljen.

2021. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Ez elèg kínos valóban. Mi van akkor ha strokeot kap? Azt se vennéd komolyan? Az időben kiérkező segítség élet és halál közti különbség lehet. Legyen ez komoly lecke az élettől, majd idővel jóvá teszed.
2021. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
A mentősök miért nem vették komolyan?
2021. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
64%
Szégyelld magad, egy senkiházi szemét érzéketlen ember vagy! Ha a férjednek lennék, kivágnálak, mint macskát sza@rni.
2021. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Szerintem azért mivel a galandférget nehéz kívülről észrevenni. Bár a férjem szerint a mentősökön látszott hogy hittek neki, csak én voltam az aki többször említette nekik hogy ne vegyék komolyan.
2021. jún. 29. 20:37
 6/41 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%

Hasi sebészeten dolgoztam nagyon sokáig.

Egy enyhe hasfájást is komolyan kell venni, ha akár 3 napnál tovább tart.

Hány tumoros betegem halt meg így fiatalon, hogy óh, hát csak picit tompán fájt a hasam, de széklet meg étvágy amúgy rendben volt. Aztán inop. Szomorú.

Szerintem ha valóban látja hogy tényleg szégyelled magad, nem vész, de valami ajándék programmal vagy tárggyal lepd meg. Amire régóta vágyik, stb. Biztos van ilyen.

2021. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
96%

Azért ez durva hogy a mentősöknek is azt bizonygattad hogy nincs semmi baja.

Mi vagy te orvos?

2021. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem lehet és kell is bocsánatot kérni ezért, de meg is lehet bocsátani. Bocsánatkérésnél azt hangsúlyozd (és tényleg a továbbiakban tegyél így), hogy ezután SOHA TÖBBÉ nem fogod félvállról venni, ha azt mondja, hogy rosszul van.


Amúgy tényleg különös, hogy az a féreg sok ideig nem okozott semmi panaszt, aztán hirtelen ennyire rosszul lett tőle a férjed. Mert az ugye világos, hogy nem ekkora korában került bele a férjedbe, hanem kicsiként (vagy peteként) és utána hosszú időn át nődögélt vidáman a férjedben.

2021. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Igen már megbántam, főleg amikor kiszedték belőle, akkor sírt is a fájdalomtól.
2021. jún. 29. 20:44
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj amikor a párom rosszul lett én sem gondoltam komolynak a dolgot! Izzadt amúgy is izzadós volt, nem volt más panasza, egyszer csak azt mondta hívjam a mentőt! A következő pár percben már nagyon rosszul volt, akkor már hívtam a mentőt. Mire kiértek meghalt szívinkfartusban! Na szerinted én mit éreztem, hogy nem tudtam segíteni. Erre nem tudsz felkéstűlni és kezelni sem, mert még nem történt ilyen.. örülj, hogy csak egy pici gond lett!!
2021. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!