Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok elutazna egy másik városba találkozni kettesben egy lánnyal, akivel elvileg barátok. Illetve a srác meg a csaj beszélgetesében láttátok hogy a barátotok megkérdezi a lányt hogy szerinte ő hogyan néz ki + megkérdezte a csajt hogy milyen pasik jönnek be neki, hogy szedné fel őket.

2021. júl. 2. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Simán csak szakítanék.
2021. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan mehet, maradjon is ott, mert hozzám már nem jön vissza egy ilyen után. Túl sok ilyet láttam már és megsúgom ezek nem barátok. Szóval kalap kabát

Amúgy nem vagyok féltékenykedő típus, tehát ha tényleg tök semleges dolgokról beszélgetnek meg semmi flört stb nincs, akkor felőlem találkozhat nőkkel is (bár hozzáteszem még SOHA nem láttam valódi barátságot ffi és nő közt). De az általad leírt szitu más, az nagyon gázos

2021. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként olyat is írt a csajnak hogy ha olyan srác tetszik neki aki kapcsolatban van, hódítsa el, főleg ha nem sokéves a kapcsolat :/ gondolom magára gondolt...a miénk moat lesz 1 éves
2021. júl. 3. 00:16
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem lennék féltékeny, kihasználnám, hogy elutazott..😜😜😜

N/27

2021. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem lennék féltékeny, segítenék neki összecsomagolni, aztán legyenek boldogok. Csináltam hasonlót.
2021. júl. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen azért ez már egy kicsit sok. Beszélnek erről vele de ha nem változik a helyzet lehet nem éri meg erőltetni, mert csak serulni fogsz.
2021. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
#3: Lol és te ezeket szó nélkül ilyen nyugodtan kondtatáltad és még el is engedted a csajhoz?:D nem értem mi van ilyenkor a fejedben
2021. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
5eve elek parkapcsolatban, viszont van egy lany baratom akit meg a gimiben ismertem meg 10eve. Annyi volt koztunk hogy megismerkedes utan igencsak ittasan vegigsmaroltunk egy estet. Aztan ez a resze annyiban maradt, baratok lettunk, talan egyik azonos nemu baratom se ismer olyan jol mint o. Nagyjabol mindent megosztunk egymassal, csomot beszelunk szexrol is, elegge reszletekbe menoen. O szingli, elmeseli a sztorijait, tudjatok hogy megy ez... Megsincs benne soha semmi szexualis toltet, olyan mintha csak egy olyan baratnak meselnenk akiben bizunk, biztos vagyok benne hogy mindketten igy erezzuk mert kulonben nem hiszem hogy tudnank ennyire nyiltan es targyilagosan felszabadulva beszelni ilyen sztorikrol. Amiert viszont ez ide kapcsolodik, o kulfoldon au pair evek ota es mivel nagyon ritkan jar haza (evente 1-2x) van hogy kimegyek hozza nehany napra. Ilyenkor persze nala alszok es 2en vagyunk. Megse jutott meg soha eszembe hogy barmi is legyen. Es szerintem neki se. A parom eleinte furcsan nezett erre a kapcsolatra de megbeszeltuk, meg is ismerte es mar ok is joba vannak, sokszor tole kerdezem hogy mi a helyzet a csajjal mert o beszelt vele :D namindegy a lenyeg hogy sose mondanek le egy ilyen baratrol egy kezdodo parkapcsolat miatt, ha ertelmes emberek vagytok akkor az ilyet meg lehet beszelni ha meg nem akkor jobb is ha nem eroltetjuk. Nekem szerencsem volt a parommal, mert egyreszt nem akar birtokolni, nincs onbizalomhianya ami a feltekenyseg alapja es ami tapasztalatom szerint mindenfele altalanositas nelkul a mai nok eleg nagy %anak alaptartozeka(koszi insta es tarsai) , tudja hogy vele elek o a szerelmem de a barataim is közel olyan fontosak, az hogy o nonemu semmit nem valtoztat ezen. Vegszokent nem azt mondom hogy minden fiu lany baratsag ilyen de van ilyen is, szerintem jo eszben tartani. Bocsi hogy ilyen hosszu lett :) 28/F
2021. júl. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy gusztustalan féreg. Azonnal dobd ki. Azért volt csak veled, hogy legyen kit dugni, amíg nem akad más, aki jobban bejön neki.
2021. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
A valaszom es az utanam kovetkezo reakcio ertekelesebol tokeletesen latszik a nok altalanos parkapcsolati kulturaja:D borzaszto szomoru, na nem azert mert epp nem tartjatok hasznosnak amit irtam , pedig szerintem az, legalabbis azok szamara akik neha elgondolkodnak dolgokon es nem verben uszo szemekkel tepnek ki az osszes hajat minden nonemu lenynek akivel a parjuk akar csak meginna egy kvt esetleg... Aztan csodalkoztok hogy az eletben nem lesz egy egeszseges parkapcsolatotok. Termeszetesen kinek nem inge... Namindegy nem az en dolgom, en mar megtalaltam akit kerestem, csak mindig racsodalkozom az emberek hozzaallasara es kommunikaciokeptelensegere egy kapcsolatban. Pedig bizalmatlankodas es feltekenykedes helyett nem baj am ha kommunikaltok azzal akit parotoknak valasztottatok. Szep napot
2021. júl. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!