Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom levegőnek néz már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom levegőnek néz már napok óta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt összevesztünk. Már hónapok óta nem megyünk el sehova, nem foglalkozik velem, arra hivatkozva, hogy nincs rá pénze. Ráadásul hétfőn volt az első évfordulónk, amit elfelejtett… Nagyon rosszul esett ez nekem, főleg hogy állítólag szeret, mégsem ad egy puszit, egy ölelést vagy bármit. Kiakadtam rá, hogy ez nekem így nagyon kevés… Azóta nem szól hozzám, levegőnek néz, egész nap csak játszik a számítógépen. 32 évesen… Hívtam volna futni is, de nem jött… Aznap későn értem haza, de nem szólt semmit, nem kérdezte meg hol jártam… Már át se jön aludni mellém, hanem önkéntesen a kanapénál alszik…

Máskor is csinálta már ezt és mindig az volt a vége, hogy én ne bszogassam a gondjaimmal, vagy ha ez nekem nem jó, akkor szakítsunk, amíg nem lesz pénze ő ennyit tud nyújtani (ez megy már több hónapja).

Mit csináljak? Már nem tudom mit mondhatnék neki ezek után… Maradt a szakítás?


2021. júl. 3. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Talán világositsd fel h ingyen van a törődés, a beszélgetés, stb. Nem a pénzéért vagy annak hiánya miatt vagy/nem vagy vele.
2021. júl. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Közös séta, filmezés, főzés stb. Annyi mindent lehet együtt csinálni. De ő tojik a fejedre. Ha lesz pénze akkor is. Minek vagy vele?
2021. júl. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Ennek a kapcsolatnak annyi. De neked ez mitől nem világos?

Szedd már össze, mit nyújt ő neked? Semmit.

És azt gondolom ez az érzelmi távolság nem tegnap kezdődött köztetek. A pénz csak ürügy, nem tervez veled a jövőben, csak gyenge hogy szakítson.

2021. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts már vele, legyen tartásod. Semmibe vagy nézve.
2021. júl. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Keress neki munkat
2021. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked ilyen, ha állítólag szeretnek? Akkor?
2021. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!